Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri


Güncelleme: 3 Aralık 2018 : 21:48
1

Fox’un en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler ve markaları çok takip ediliyor ve merak ediliyor. Peki Yasak Elma dizisindeki oyuncuların kıyafetlerinin markaları nelerdir? Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri ile sizlerleyiz.

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri ve Markaları

Yıldız’ın hamile olmadığı gerçeği her geçen gün Yıldız için tehlike haline gelmiştir. Ender ise bir şekilde Yıldız’ın hamile olmadığını tahmin etmiş ve hasta rolü yaparak kardeşi ile birlikte hastahaneye doktorun karşısına geçmiştir. Ender, doktoru hasta rolü ile oyalarken kardeşi ise Yıldız’ın kayıt dosyasını aramaya başlar. En sonunda bulmuştur. Ellerine kayıt dosyası ile çıkan Ender ve kardeşi, Halit’in karşısına güzel bir plan ile çıkar. Ancak her zaman olduğu gibi Yıldız yeniden 4 ayak üzerine düşecektir. Ender, Yıldız’ın hamile olduğunu öğrendikten sonra yıkılır. Yıldız ise bu tatlı habere çok sevinecektir. Artık çok daha tehlikeli bir oyun oynamaya başlar. Alihan ile Zeynep ise sonunda mutluluklarını doyasıya yaşıyorken, Alihan’a saplantısı olan Hira’nın dengesizlikleri yüzünden bu mutlulukları yarıda kesilecektir. Peki Alihan ölecek mi?

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri

Eda Ece’nin (Yıldız) giydiği siyah deri ceketin markası Academia’dır. Beymen mağazalarından veya onlinedan satın alabilirsiniz.

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri

Şevval Sam’ın (Ender) giydiği beyaz kazağın markası Network, deri kahverengi etek ise Ceren Ocak.

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri

Eda Ece’nin (Yıldız) giydiği ceket ve pantolon takımının markası Nocturne’dır. Kendisine yeşil çok yakışmış!

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri

Şevval Sam’ın (Ender) tam da soğuk kış günlerinde giyilecek siyah bluzunun markası Tara Coşkuntuncel fiyatı ise 350 TL’dir.

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri

Şevval Sam’ın (Ender) giydiği sarı takımın markası Network ‘tür.

Yasak Elma 22. Bölüm Kıyafetleri

Sevda Erginci’nin (Zeynep) giydiği elbisenin markası Mango, fiyatı ise 250 TL’dir. Ayrıca giydiği kabanının markası da Mudo fiyatı ise 450 TL, kahverengi çizmeleri ise Nine West‘ ten.

Her hafta olduğu gibi sizlere Yasak Elma dizisinin oyuncularının kıyafetlerini ve markalarını paylaşıyoruz. Yasak Elma 22. Bölüm Özeti ve Yeni Bölüm Detayları için lütfen tıklayınız.1 YORUM

Comments are closed.