Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Tanıtım Fragmanı


Güncelleme: 21 Ekim 2018 : 14:22
0

2018’in yaz sezonunda çekimleri başlayan Kardeş Çocukları ismi ile izleyici karşısına çıkacak olan yepyeni bir dizi heyecanla bekleniyor. Peki Kardeş Çocukları dizisinin başrol oyuncuları kimler ? Kardeş çocukları kadın başrol oyuncusu, Kardeş Çocukları erkek başrol oyuncusu için oyunculara teklif götürürse de henüz net bir cevap alınamadı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ile Show tv ekranlarının yaz sezonu dizileri arasında olan Darısı Başımıza gibi dizilerin yapımcılığını üstlenmiş olan Gold filmden Kardeş Çocukları dizisi ekranlara gelecek. Erkenci Kuş izleyicinin dikkatini çekse de Darısı Başımıza dizisi kısa sürede final yapacak gibi görünüyor. Final kararının ardından boşta kalmak istemeyen Gold Film Kardeş Çocukları ile boy gösterecek.

Kardeş Çocukları dizisi oyuncu kadrosu ise henüz netleşmedi. Senaryosu yönetmeni belli olan dizinin oyuncuları ise kısa zamanda belirlenecek. Belli olan oyuncuları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Kardeş çocukları dizisinin konusu net olmamakla birlikte birbirlerine sıkıca bağlı kuzenlerin hayat hikayesini anlatacak. Aile draması olarak tahmin edilen kardeş çocukları dizisinin bilgileri netleştikce haberimiz güncellenecektir.

[kirmizitext]2018-2019 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler Tamamı[/kirmizitext]

Mehmet Aslantuğ

Ayça Bingöl