Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede


Güncelleme: 11 Eylül 2018 : 06:31
1

Kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci, Şevval Sam ve Talat Bulut gibi usta isimlerin yer aldığı Yasak Elma nerede çekiliyor? Fox ekranlarına yeni bir soluk getirmek için hazırlanan Yasak Elma dizi setine nasıl gidilir? Yeni başlayan dizilerle ilgili en çok merak edilen sorular arasında oyuncu kadrosu ve senaryosu dışında nerede çekildikleri yer alırken Yasak Elma nerede çekiliyor konusunu sizler için araştırdık.

Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı ve Yapımcılığını Med Yapımın üstlendiği Yasak Elma dizisi çok yakında yayın hayatına başlıyor. Tanıtım fragmanlarıyla dikkat çeken dizinin hangi günler yayınlanacağı dışında nerede çekildiği de çok merak ediliyor.

Yayında olan pek çok dizi gibi Yasak Elma dizisi de İstanbul’da çekiliyor. Çekimleri tüm hızıyla devam eden Yasak Elma Hidiv Kasrı dolaylarında gerçekleşiyor. İstanbul’un dizi çekimleri için en çok kullanılan mekanlarından biri olan Hidiv Kasrı Yasak Elma dizisine de ev sahipliği yapıyor.

Hidiv, İstanbul’un Beykoz ilçesinin Çubuklu sırtlarında yer alıyor. Dizi setine gitmek isteyenler için tam adresi en yakında zamanda sizlerle paylaşacağız. Güçlü oyuncu kadrosu ve tanıtımlardan anladığımız kadarıyla sıradan bir konuya sahip olan dizi seyirci çekmeyi başaracak mı bilmiyorduk. Fakat dizide iyi yazılmış kadın entrikaları ile bir anda zirve yapan reytingleri diziyi oldukça sevdirdi.


Yasak Elma Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir


Yasak Elma nerede çekiliyor konusuna sizlerinde eklemek istediği bilgiler varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

Comments are closed.