Egenin Hamsisi Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu


Güncelleme: 16 Temmuz 2018 : 09:59
9

Trt yaz sezonunda ekrana getirmek üzere sürdürdüğü dizi hazırlıklarına bir yenisini daha ekledi. Kanal Miras dizisinin ardından şimdi de Ege’nin Hamsisi isimli yeni diziyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Komedi ağırlıklı bir dizi olması beklenen Ege’nin Hamsisi oyuncu kadrosu, konusu ve diziyle ilgili diğer detayları haberimizde paylaşacağız.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin senaryo hazırlıkları devam ediyor. Daha önce Meryem, İnadına Aşk, Hanım Köylü, Kızıl Elma ve Güzel Köylü gibi projelerde imzası bulunan ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan bu iddialı projenin başında yer alan isim.

Yaz aylarında izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak Ege’nin Hamsisi, içten, samimi ve doğal köy yaşantısını izleyenlere en eğlenceli yönüyle ele alacak. Ege’nin Hamsisi dizisi için hem usta oyuncuların hem de genç isimlerin yer aldığı başarılı bir kadro oluşturuluyor. Ege’nin Hamsisi dizisi oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Açıklanır açıklanmaz sayfamız yer alacak.

Trt yaz aylarında dram yada dramatik dizilerin dışında daha çok komedi dizilerini ekrana getiriyor. Ege’nin Hamsisi de komedi kategorisine giren bir dizi projesi olacak. Kalk Gidelim ve Aslan Ailem dizilerinin sezon finali yapmasının ardından oluşan boşluğu Egenin Hamsisi dizisiyle kapatacak.

Egenin Hamsisi isminden de anlaşıldığı gibi Ege’nin muhteşem manzarasında çekilecek. Konusu yanında manzarası, doğası ve havası da izleyenlere büyük keyif verecek.

Ege’nin Hamsisi Oyuncu Kadrosu

Ege’nin Hamsisi “Melahat” Kim İclal Aydın 

Ege’nin Hamsisi “Deniz” Kim Uraz Kaygılaroğlu

Ege’nin Hamsisi “Derya” Kim Buse Meral

Ege’nin Hamsisi “Şevket” Kim Uğur Çavuşoğlu

Ege’nin Hamsisi “Zeynep” Kim Bestemsu Özdemir

Ege’nin Hamsisi “Fikret” Kim Asuman Dabak

Ege’nin Hamsisi “Dursun” Kim Eser Eyüboğlu

Egenin Hamsisi Tanıtım Fragmanı 1.Bölüm (Güncellenecektir)

9 YORUMLAR

  1. Özlemle izleyebileceğimiz bir dizi olnuş elinize sağlık, yalnozca tek sıkıntı Fikret karakterindeki oyuncu çok yapmacık ve yöresel oyun sergilemediği ve diziyi bozduğunu belirtmek isterim.Mümkümse yöreyi daha temsil edecek oyuncuların tercih wdimesini diliyorum.

  2. Egenin Hamsisi dizisi konuya giriş itibariyle yine TRT nin Hangimiz Sevmedik dizisinin Ege Karadeniz versiyonu. Kopyala yapıştır araya bişeyler ekle, al sana yeni bir dizi.

  3. Egenin hamsisi dizi yönetmenine sesleniyorum, bu dizinin Rize c.hemsin’de cekimlerinin yapılacağını duydum şayet burada çekim olacaksa yöre halkının rol alması gençlerimizin oynatilmasi gerektiğini tavsiye ediyorum sevgiler.

Comments are closed.