Su Ve Ateş Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?


Güncelleme: 23 Haziran 2018 : 19:43
52

Bir çok başarılı yapımda imzası bulunan Ay Yapım yeni dizisini ekrana getirmek için hazırlıklarını son sürat sürdürüyor. Su ve Ateş ismiyle yayınlanacak olan dizinin konusu, hikayesi ve senaryosu emin eller tarafından hazırlanıyor. Yaz aylarına yetişmesi planlanan Ateş ve Su dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Kim hangi karakteri canlandırıyor? 

Ekranlara damga vuran, Ufak Tefek Cinayetler, Çukur, Şahsiyet ve İçerde dizlerinin yapımcısı Ay Yapım tarafından izleyicisi için hazırlanan dizi oldukça iddialı. Bugüne kadar hiç bir dizisi ıskalamayan Ay Yapım yaz sezonunda yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu için hem tanınmamış yüzleri hem de usta isimleri bir araya getirecek. Deneme çekimleri başlayan Su Ve Ateş dizisi oyuncuları şimdiden büyük merak konusu oldu.

Ay Yapım diğer yapım şirketleri gibi kanal arayışına girmiyor. Dizi hazırlığında olduğunu öğrendikleri anda tüm kanallar Yapım şirketinin kapısında soluğu alıyor. Şimdi merak edilen konu Su ve Ateş dizisi hangi kanalla el sıkışacak? Genelde Show Tv ile çalışan dizinin Su Ve Ateş dizisi için de Show Tv ile görüştüğü konuşuluyor.

Su Ve Ateş dizisi oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Kulağımıza gelen bir kaç isim var netleşince haberimizde hemen yayınlayacağız. Daha önce Özcan Deniz’in aynı isimli bir sinema filmi yayınlanmış ve gişede büyük ilgi görmüştü. Dizide iki zıt karakterin imkansız aşkları konu alınacak. Kavuşmaları imkansız iki aşığın tüm zorluklara rağmen verdiği mücadele izleyenleri etkisi altına alacak.

Mafya, polisiye ve aksiyon dizilerine ağırlık veren Ay Yapım Su Ve Ateş dizisini de aynı içerikte hazırlıyor. Mardin ve İstanbul arasında gerçekleşecek olan çekimlere kadro tamamlanır tamamlanmaz başlanacak. Şuan için gelen bilgilere göre 2 başrol ismi için Bensu Soral ve İbrahim Çelikkol düşünülüyormuş. Cast çalışmaları devam eden proje hakkında detaylar geldikçe haberimiz güncellencektir. Sizler Su Ve Ateş dizisinde hangi oyuncuları görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

52 YORUMLAR

Comments are closed.