Sen Anlat Karadeniz Saniye Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?


Güncelleme: 20 Ocak 2019 : 14:22
0

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Sinegraf Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı, başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz 3 haftalık aradan sonra 37.bölümüyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Peki 3 hafta öncesinde yani 36.bölümde neler yaşanmıştı?

Sen Anlat Karadeniz 36.Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Mercan, Vedat yerine Berrak’ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak’ı kurtaran Tahir, Nefes’in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes’ten hesap sorar.

Vedat’ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak?

Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?

Sen Anlat Karadeniz 37.Bölümde Neler Yaşanacak? Saniye Hanım Diziden Ayrılıyor mu?

Reytingleriyle fırtınalar estirmeye devam eden Sen Anlat Karadeniz’de sular durulmazken Vedat’ın Kalelilere olan öfkesi dinmek bilmiyor. Bu kez hedefine Saniye Hanım’ı alan Vedat, Saniye’yi öldürüyor mu? Fragmanda görüldüğü üzere bir patlama ya da ona benzer bir sahne yaşanacak. Biz ölüp ölmeyeceğini sizler için öğrendik.

Tahir ve Mustafa’nın eşleri Nefes ve Asiye bilindiği üzere hapishanedeler ve Tahir ile Mustafa ise sırf destek olabilmek adına onlara mikrofonla anons yapacaklar.

Ve gelelim asıl soruya Saniye Hanım ölecek mi? İşte bu sorunun cevabını “ÖLMEYECEK” olarak verelim sizlere. Zira bu sadece heyecan etkisi yaratmaktan ibaret olacak dizinin izleyenlerine duyurulur.

Sen Anlat Karadeniz Saniye (Nurşim DEMİR) Kimdir? Daha Önce Rol Aldığı Diziler?

29 Mayıs 1952 doğumlu olan Nurşim Demir’in daha önce rol aldığı diziler Aşka Sürgün, Bitmeyen Şarkı, O Hayat Benim ve No:309 olmuştur.