Sen Anlat Karadeniz Bu Hafta Yayınlanmayacak Mı?


Güncelleme: 12 Mayıs 2019 : 21:30
0
Sen Anlat Karadeniz

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Sinegraf Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı, başrollerini İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz bu hafta yayınlanmayacak. İşte sebebi..

Sen Anlat Karadeniz Son Bölümde Neler Yaşandı? 51.Bölüm Özet!

Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat’la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir’in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir’in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Neden Yayınlanmayacak?

Reytingleri son zamanlarda değişmeye başlayan senaryosuyla iyice düşen ve izleyicilerden de oldukça tepki toplamaya devam eden dizinin yayınlanmama sebebi Akhisar-Galatasaray Ziraat final maçının oynanması olacak.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle 22 Mayıs Çarşamba akşamı ATV’de.