Savaşçı 21 Mayıs 6. Bölüm Özet-Fragman ve İpuçları


Güncelleme: 14 Mayıs 2017 : 18:27
1

Fox Tv ekranlarında devam eden ve 5 bölümü geride bırakan savaş, devlet ve asker temalı dizi Savaşçı heyecanı zirvede tutmaya devam ediyor. Yüzbaşı Kağan’ı bekleyen sürpriz ne? Savaşçı 21 Mayıs 6. Bölüm Özet-Fragman ve İpuçları

Suriye’de teröristlerin elinde adım adım ölüme gitmekte olan Yüzbaşı Kağan direnmeye çalışırken,  Kopuz Albay en gözde adamını kurtarmak için Kılıç Timi’yle birlikte sonu belirsiz bir kavgaya atılır. Eline geçen bütün ipuçlarını değerlendiren Kopuz Albay, Kağan’ın yaşadığı umuduyla zamana karşı büyük bir yarışa girer.

Bu arada Tepegöz, yapacağı şeytani bir hamle ile Kağan’ı ele geçirmenin ve örgütteki eski gücünü tekrar kazanmanın peşindedir.

Her yönden saldırı altındaki Kopuz Albay, bu kez sınavların en zoruyla karşı karşıya kalmıştır. Kılıç Timi’nin her askeri ise aynı parolayı haykırmaktadır: “Biz geride adam bırakmayız! Hele Kağan Bozok’u hiç bırakmayız!” Ve Kağan esir haldeyken ölüme çok yakın olduğunun farkındadır. Ancak Allah’tan ümid asla kesilmez. O Allah ki hiç ummadığınız zamanda sizlere kurtuluş kapıları açmaktadır.

İşte tam ölümün Yüzbaşı Kağan’a yaklaştığı anda o kapılar bir biri ardına açılmaya başlar.

14 Mayıs Yüzbaşı Kağan’ın İdam Sehpasında Okuduğu Dua Sözleri-Tamamı <<Tıkla

Savaşçı 21 Mayıs 6. Bölüm Fragman izleGüncellenecektir

 

Comments are closed.