SEÇİM NEDENİYLE ARA VERECEK DİZİLER!


Güncelleme: 22 Mart 2019 : 19:03
0

31 Mart 2019 tarihinde yerel seçim nedeniyle bazı dizilere yayınına bir hafta ara vermek durumunda kalacak. O gün bütün kanallarda seçim programı yayınlanması bekleniyor.  Şimdi sizlerle o dizileri paylaşıyoruz.

ELİMİ BIRAKMA

Başrollerinde, Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert gibi oyuncuların yer aldığı ve Pazar akşamları Trt1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisi, 31 Mart akşamı yayınlanmayacak. 7 Nisan Pazar akşamı yeni bölümleriyle seyirciyle buluşmaya devam edecek.

KARDEŞ ÇOCUKLARI

Başladığı günden bu yana, izleyici kitlesini arttıran ve büyük ilgi gören Kardeş Çocukları dizisi de, seçim nedeniyle 31 Mart akşamı yayına ara verecek. Başrolünde Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl ve Furkan Andiç’in yer aldığı dizi, 7 Nisan Pazar akşamı itibariyle kaldığı yerden seyiricisyle buluşmaya devam edecek.

SAVAŞÇI

İki sezondur iyi  reyting oranı yakalamış olan ve Fox ekranlarında yerini alan Savaşçı dizisi de seçim nedeniyle bir hafta es verecek diziler arasında geliyor. Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin gibi oyuncuların öne çıktığı askeri dizi 7 Nisan Pazar akşamı itibariyle yayın hayatına devam edecek.

NÖBET

Bu hafta 4.bölümü ekrana gelecek olan Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Nöbet dizisi de 31 Mart günü yayınlanmayacak. İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Yurdaer Okur gibi oyuncuların başrolünü paylaştığı dizi bir hafta sonra, 7 Nisan Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlarını yerini alacak.