Savaşçı 75. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 13 Mayıs 2019 : 17:00
0

FOX TV ekranlarında yayınlanan beğeniyle takip edilen dizi sezon finaline az bir süre kala izleyicinin karşısına çıktı.. Fox Tv’nin başarılı yapımı Savaşçı’nın son bölümde neler yaşandı?

Melik 3 Terörist İstiyor!

Yörük Haydar’ın ailesinin hayatına karşılık, Kılıç Timi’nin ele geçirdiği üç teröristi istiyor. Haydar bunu direkt reddediyor.Melik’i öldürmek isterken, yanlışlıkla İlyas vurulu

yor. Astsubay Bayram, İlyas’ı hayatta tutmak için müdahale ederken, Kağan zor bir karar veriyor. Karargaha, Kılıç Timi’yle ilgili gelen bilgi, Kutalmış Paşa’yı çileden çıkarıyor. İlyas hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken Kağan ve Haydar’ın aldığı zor karar sonrası sonu bilinmeyen bir maceranın başlamasına neden oluyor. Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

SAVAŞÇI 75. YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ?

Savaşçı yeni bölüm (75. bölüm) fragmanı henüz FOX TV tarafından yayınlanmadı. Yayınlandığı anda aşağıdaki sayfa linkinden izleyebilirsiniz.

Savaşçı 74. Bölümünde Neler Yaşandı? İlyas Ölüyor Mu?

Melik Yörük Haydar’ın ailesinin hayatına karşılık, Kılıç Timi’nin ele geçirdiği üç teröristi istemiştir. Bu takası reddeden Yüzbaşı Haydar, Melik’i öldürmek isterken, onu durdurmaya çalışan İlyas’ı yanlışlıkla vurmuştur.

Astsubay Bayram, İlyas’ı hayatta tutmak için müdahale ederken, Melik üç teröristi almaya kararlıdır. Yörük Haydar her şeye rağmen yakalanan teröristleri vermemek için diretse de Kağan Bozok zor bir karar vermek zorundadır.

Karargaha, Kılıç Timi’yle ilgili gelen bilgi, ortalığı karıştırır ve Yüzbaşı Kağan’ın beklenmedik hamlesi Albay Kopuz’la aralarında gerilime sebep olur. İlyas acil hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt zaman kaybetmeden sonu belirsiz bir yola girmek için harekete geçerler.