Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) 2018 2019 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?


Güncelleme: 25 Mayıs 2018 : 11:19
2

Atv’nin sevilen suç, aksiyon, devlet konulu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)yeni sezon onayını alan dizilerden. Dizi 2018 2019 sezonu için hazırlıklara tüm hızıyla devam ederken yeni oyuncu takviyeleri de gündemde. Hatta sürpriz isimlerle anlaşma sağlandığı bilgisi geldi. Sizler için Eşkıya’nın 2018 2019 sezonu, 4.sezon yeni gelen oyuncuları yazımızda.

Haziran ayında sezon finali ile tatile girecek olan Eşkıya’da muhteşem bir kadro ile 4. Sezona merhaba diyecek. Eylül ayı içerisinde, eğer bir aksilik olmaz ise, yeni sezona start vermesi düşünülen dizinin yeni yüzlerle kadrosunu güçlendireceği biliniyor. Bu isimlerden birisi de belli oldu. Musa Uzunlar ile Eşkıya’nın yeni sezonu için anlaşma sağlandı. Daha bir çok sürpriz isim de yeni sezonda Eşkıya’da olacak. İşte merak edilen o isimler.

Eşkıya(EDHO) Musa Uzunlar Kimdir?

1959 Antalya doğpumludur. 180 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Boğa burcunda olan oyuncu aslen Niğde, Kemerhisarlı’dır.1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Başlıca rol aldığı diziler; Poyraz Karayel, Şubat, Fatmagül’ün Suçu Ne, Karanlıklar çiçeği, Kurtlar vadisi pusu, Yağmur Zamanı, Nilgün, Merdoğlu, Süper Baba, Ateş Dansı

 

 

 

2 YORUMLAR

  1. Kurtlar Vadisinde oynayan Tombalacı Mehmet, Kılıç, ve Mematiyi istiyoruz
    Lütfen onlarda gelsin
    Hatta Özcan Varaylı yani Cerrahpaşalı Halit de oynasın efsane olur be
    Lütfen

Comments are closed.