Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Façalı Kimdir? Oynadığı Diziler?


Güncelleme: 20 Ocak 2019 : 01:03
0
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Façalı Kimdir?

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya, Kenan Çoban, Turgay Tanülkü, Haydar Şişman ve Yalçın Hafızoğlu gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni bir isim dahil oluyor.

3 hafta ara öncesinde dizide neler yaşandığını öğrendikten sonra karakterimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121.Bölümde Neler Yaşandı?

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas’ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz’i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas’ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay’ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas’ı dışarıda ise Alparslan’ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır’ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Façalı (Turgut Tunçalp) Kimdir? Oynadığı Diziler?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a İlyas’ın ölümünde azmettirici rolünde Façalı karakteriyle dahil olacak isin Turgut Tunçalp’tir. Oyuncu 12 Mayıs 1976 Sakarya doğumludur. Özel Drama Tiyatro bölümünden mezun olan Tunçalp’in daha önce rol aldığı diziler Yabancı Damat, Belalı Baldız, Emret Komutanım, Ah Polis Olsam, Arka Sokaklar, İki Yabancı, Adanalı, Sakarya Fırat, Keşanlı Ali Destanı, Türkün Uzayla İmtihanı, Galip Derviş, Kaçak, Merhamet, Diriliş Ertuğrul, Rüzgarın Kalbi, Vatanım Sensin, Rüya ve Çukur olmuştur.

Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.