Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm 23 Mayıs Fragman Özet ve Yaşananlar


Güncelleme: 16 Mayıs 2017 : 12:27
0

İlyas işkence altında tanık olmayı kabul etmez. Acımasız psikolojik işkence yöntemleriyle de baş etmek zorunda kalan İlyas, Tipi ve Şahin Ağa kurtulabilecek mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm 23 Mayıs Fragman Özet ve Yaşananlar

Serkan’a esir düşen İlyas, Tipi ve Şahin Ağa tanık olmaya ikna olmadıkları için çeşitli işkencelere maruz kalmışlardır. En acımasızı ise sevdikleri üzerinden yapılan psikolojik işkencedir. Herkese en ağır işkenceler yapılır ama yine de kimse konuşmaz. Olacaklardan habersiz ortalığı karıştıran Serkan’ın ise şimdilik keyfi yerindedir.

İçeride tutulanlar sevdiklerine düşman edilmeye çalışırken, dışarıda büyük bir çaba vardır. Elindekilerle yetinmeyen Serkan, operasyon hazırlığı içinde olan Hızır ve çevresindekilere de engel olmaya ve zarar vermeye çalışır. İşkenceler esnasında çekilip gönderilen bir görüntü bardağı taşıran son damla olmuştur. Rüstem için ise asıl hedef hala Davut’tur.

Yaşanan tüm felaketlerin sebebi Rüstem, gizli tanıklığı kabul etmeyen Esra’nın evine Suzi’yi yollayarak onu ölümle yüzleştirir. İlyas’ın yaşaması için her şeye razı gelebilecek olan Suzi’nin bir seçim yapması gerekecektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm Fragmanı – Güncellenecektir

https://www.youtube.com/watch?v=MqHma0uQLP8