Bizim Hikaye Tülay Ayrılıyor mu? Neden Ayrılıyor?


Güncelleme: 27 Aralık 2018 : 12:10
0
Bizim Hikaye Tülay Diziden Çıkıyor mu?

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başladığı ilk günden bugüne seyirciyi hem komedisiyle hem de dramıyla etkilemeyi başaran, Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu sevilen dizi bu hafta yılbaşı öncesi 53.bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak? Barış ölecek mi? Yoksa B planı mı? Dilerseniz önce dizinin özetiyle haberimize başlayalım…

Bizim Hikaye 53.Bölüm Özet! Neler Olacak?

Barış’ın ölüm haberi bütün aileyi büyük bir acıya sürüklerken, Filiz’in düğün günün ertesinde yaslı bir dul olmaktan çok daha büyük bir sorunu vardır artık. Elibollar Nihal’in başlarına açacakları dertten kurtulmuşlardır belki ama şimdi Filiz’in onlara getirdiği yeni haberle mücadele etmek zorundadırlar. Herkes bu yeni sorunla kendi yöntemleriyle başa çıkmaya çalışırken, Filiz herkesi hayrete düşüren yepyeni bir çözümle karşılarına çıkar. Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Elibollar’a hayatın ve Barış’ın ardında bıraktığı mirasın getireceği insanlar ise henüz tükenmemiştir.

Bizim Hikaye TÜLAY Diziden Ayrılıyor mu? Neden Ayrılıyor? 

Diziyle ilgili elimize geçen bilgilere göre seyircilere kötü bir haberimiz var. Setten gelen haberlere göre TÜLAY karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı öğrenildi. Ancak son dakika bir değişiklik yaşanır mı bilinmez ama şu an görünüyor ki karakter diziye veda edecek. Sette bir sorun mu oldu bilinmez ama bu ayrılığın neden gerçekleştiği henüz bilinmese de senaryo gereği de ayrılmış olabilir gibi gözüküyor.