Bizim Hikaye Recai Kimdir? Oynadığı Diziler?


Güncelleme: 24 Şubat 2019 : 21:56
0
Can Kolukısa

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başladığı ilk günden bugüne seyirciyi hem komedisiyle hem de dramıyla etkilemeyi başaran, Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi isimlerin üstlendiği sevilen dizi Bizim Hikaye bu hafta 59.bölümüyle ekrana gelecek.

Bizim Hikaye 58.Bölüm Özet! Geçen Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Minibol’ların hastalığının kara bulutları Filiz’in hamile olduğunun öğrenilmesiyle dağılır. Elibol’lar için yeni dönem yeni bebekle başlamak üzeredir ancak bir bebeğin sorumluluğu Filiz’in aşırı kaygılara boğulmasına neden olur. Barış ise hamile karısını avutmak için hemen yanı başında sabır taşlarını aşındırmak zorundadır artık. Tüm bunlar olurken Barış’ın oğluna duyduğu hasret yüzünden işlerin sarpa sarması da gecikmez. Nihal’in duydukları onu hiç aklında olmayan yeni oyunlara sokarken, Tufan’ın hırslarına yenik düşerek verdiği yanlış bir karar kendisiyle birlikte Barış’ın da başını yakmak üzeredir.

Bizim Hikaye Recai (Can Kolukısa) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

14 Mayıs 1934 doğumlu olan Can Kolukısa, Eskişehir doğumludur. Işık Lisesi İktisat Fakültesi Sorbonne Tiyatro Enstitüsü mezunudur. Daha önce rol aldığı diziler Asmalı Konak, Yabancı Damat, Bıçak Sırtı, Hanımın Çiftliği, Muhteşem Yüzyıl, Ah Neriman, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Vatanım Sensin olmuştur.