Benimle Söyle Yarışmasının Konsepti Nedir? İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 8 Mayıs 2019 : 19:10
0

Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Dünyanın en popüler şarkı yarışmalarından olan “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla cumartesi günü Kanal D’de başlıyor. Programın Türkiye de nasıl karşılanacağı ve kitlesini nasıl oluşturacak merak konusu şimdilik. Ancak  “Benimle Söyle programının ilk bölüm fragmanı bile çok ilgi çekti. İşte  Benimle Söyle programının ilk bölümünde yaşananlar!

BENİMLE SÖYLE İLK TANITIM FRAGMANI

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, dünyanın en yeni ve popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla cumartesi günü Kanal D ekranında başlıyor.

Başarılı oyuncu şovmen instagram fenomeni Enis Arıkan’ın sunuculuğunu  yaptığı yarışma programı, 100 kişilik jürisiyle daha önce Türkiye de  yapılmamış bir şeye imza atıyor. Birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak.“Benimle Söyle” ilk bölüm fragmanı yayınlandı!

Benimle Söyle Programının Konsepti Nasıl?

Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

HER BÖLÜMDE 10 KİŞİ YARIŞACAK!

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

BENİMLE SÖYLE JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

İŞTE ALANINDA UZMAN JÜRİLER!

100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge…