Beni Bırakma 20 Nisan 75. Bölüm Özeti


Güncelleme: 18 Nisan 2018 : 03:00
1

Beni Bırakma 75. bölüm özeti açıklanmadı fakat biz sizler için konuyla ilgili tüyoları ve tahminleri paylaşmaya devam edeceğiz. Beni Bırakma 75. bölüm özeti açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

Beni Bırakma dizisinde heyecanlı ve entrikalı bir haftayı  daha geride bırakırken hafta boyunca neler yaşandığını hatırlayalım.

Beni Bırakma 75. Bölüm Özeti

 

 

Sıla, Tarık ve Meltem’i otel odasında görüp onları yanlış anladıktan sonra aşkını kalbine gömüp İstanbul’a dönmeye karar vermiştir. Fakat Sıla’nın içinde olduğu otobüs kaza yapmış ve hastane yetkilileri Tarık’a Sıla’nın öldüğünü söylemişti. Ancak ortada ne Sıla’nın ölüsü nede dirisi vardır. Tarık Sıla’nın yaşadığına dair umutlarını kaybetmemiş ve bu konuda yanılmadığını da hepimiz göreceğiz. Çünkü Sıla kesinlikle yaşıyor. Sıla ve Tarık aşkı bundan sonra daha zor bir sınav ile sınanacak. Öte yandan Mehmet Sıla ve Tarık’a ait hatıraların olduğu kutuyu ortalıkta bırakmıştır. Ve içinde sıla ve Tarık’ın boşanma davalarına ait dilekçe vardır. Meltem bu dilekçeyi görecek mi? Sıla ve Meltem’in büyük sırrı ortaya çıkacak mı?

Sıla ve Tarık cephesinde bunlar yaşanırken Emre tüm bu komploları kuranın Esin olduğunu öğrenmek üzeredir. Hem de bu oyunları ortaya çıkaran kişilerden biri kızı  Cansu, diğeri Vedat’tır. Cansu mağaza fişleri arasında Esin Ateş adını gördükten sonra soluğu Emre’nin yanında almıştır. Vedat ise ne olursa olsun görüntüleri Emre’ye vermekte kararlıdır. Esin’in artık sonu gelmek üzere. Fakat Esin bu işten de bir yolunu bulup sıyrılırsa izleyenler olarak asla şaşırmayacağız.

Zeynep ve Emre aşkı yeniden küllenmek üzereyken bu sefer de Hülya engeliyle karşı karşıya kalacak. Kızına bunları yaşatanların Emre ve onun çevresindekiler olduğunu öğrenen Hülya, kızının onlardan uzak durmasını isteyecek.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Vedat ve Hülya aşkının yeniden küllendiğine şahit olacağız. Vedat’ın Hülya’ya hala aşık olduğuna hal ve hareketlerinden şahit oluyoruz. Büyük ihtimal Hülya da Vedat’ı uzun yıllar geçmesine rağmen unutamadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Vedat ve Hülya sahnelerine daha çok tanık olacağız. Fakat Hülya, Zeynep’in Vedat’ın kızı olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasından korktuğu için ondan uzak durabilir.

Bora ise Zeynep’in peşini bırakmaya hiçte niyetli değildir. Sadık’ı kullanarak kendini Zeynep’e affettirmeye çalışacaktır.

Tarık Sıla’ya ulaşabilecek mi? Meltem Tarık’ın Sıla ile evli olduğunu öğrenecek mi?  Esin hapse girecek mi? Tüm bu soruların yanıtına Beni Bırakma 75. bölüm özeti açıklanır açıklanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.