Arka Sokaklar Gonca Kimdir? Kısaca hayatı


Güncelleme: 26 Ekim 2017 : 18:16
0

Kanal D’nin hız kesmeden devam eden fenomen dizisi Arka Sokaklar‘ın kadrosuna önemli bir isim dahil oldu. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide Gonca karakterini canlandıran Pelin Körkmükçü ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için araştırdık. İşte ayrıntılar…

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un yer aldığı ve Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un tarafından senaryosunun kaleme alındığı Arka Sokaklar geniş oyuncu kadrosuna bir isim daha ekledi. Oyuncu Pelin Körkmükçü yeni sezonda Arka Sokaklar kadrosunda.


Arka Sokaklar 2017-2018 Sezonu Yeni Gelen Oyuncular Kimler?<<<tıkla


Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar cuma akşamları zirvenin sahibi olmaya devam ediyor. Suat’ın geçtiğimiz sezon diziden ayrılmasıyla birlikte yerine kimin geleceği merak ediliyordu. Diziye Gonca karakteriyle dahil olan Pelin Körmükçü ilerleyen bölümlerde Hüsnü ile partner olacak.

Arka Sokaklar Dizisi Gonca Kimdir? Pelin Körmükçü 1970 doğumlu oyuncu  kariyer hayatına, 1988 yılında özel bir televizyon şirketinde oyuncu olarak başladı. Sinema dizi ve tiyatrolarda rol alan oyuncu kendisi gibi sanatçı olan bir aileden gelmektedir. Körmükçü, Yasemin Yalçın’ın yaptığı Yasemince isimli televizyon programında Sürahi Nine bölümünde ki Selvi rolü ile tanınmıştır.

Ölümsüz Aşk,  Baldız Geliyorum Demez, Yasemince, Cümbüşiye, Bir Demet Tiyatro, Tatlı Kaçıklar, Yılan Hikayesi dizilerinin yanı sıra sayısız tiyatro oyununda rol almış usta bir sanatçıdır.

Siz Gonca karakterini nasıl buldunuz? Dizideki performansını beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.