Yıldızlar Şahidim Dizisi Tutar mı İzlenir mi? Yorum ve Görüşlerinizi Alalım


Güncelleme: 8 Ocak 2017 : 20:42
15

Yıldızlar Şahidim Dizisi Tutar mı İzlenir mi? Yorum ve Görüşlerinizi Alalım

Star tv de başlayacak olan ve çok farklı bir senaryoya sahip olan iddialı dizi Yıldızlar Şahidim bakalım izleyicilerden nasıl bir not alacak izleyip görelim. Dün fragmanı star tv de ekrana gelen Yıldızlar Şahidim Dizisi geniş ve güçlü kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Özge Gürel epey bir aradan sonra yeni dizisi ile aramıza katılması güzel oldu çünkü çok sevilen ve hayranı çok olan bir oyuncu.

Kiraz mevsimi ile Yıldızı parlayan Özge Gürele Berk Cankat eşlik edecek. Berk ve Özge oldukça iyi biri bir ikili olabilir. Ancak bildiğiniz üzere dizilere reyting kazandıran çiftlerin uyumu kadar senaryonun özgün ve akıcı olması da o derece önemli. Bakalım senaryo dizideki çiftlerimizle uyumlu mu olacak yoksa zaten iyi reyting kazanması ve uzun sürmesi çok zor..

Yıldızlar Şahidim Dizisini Nasıl buldunuz Tutar mı İzlenir mi?

Bizde dizinin tutması tamamen Berk ve Özgenin performansına bağlı. Dikkat ederseniz son yıllarda tutan diziler hep iyi ikililerin dizileri oldu. Mesela Kiralık aşktaki Ömer ve Defne çok iyi uyum sağladı ve dizi 69 bölüm devam etti. Diğer bir örnek de Poyraz Karayel olabilir. Başrollerin uyumlu olduğu dizilerde reytingler de iyi oluyor ayrıca dizi uzun da sürüyor.

Yıldızlar Şahidim Dizisinde Aras ve Haziran rollerini canlandıracak olan ikili eğer başarılı olursa star tv nin yüzü gülecektir. Yoksa kısa sürede Yıldızlar Şahidim dizisi bitiyor mu Yıldızlar Şahidim var mı yok mu Yıldızlar Şahidim neden erken final yapıyor gibi sorularla muhatap oluruz. Şimdiden Yıldızlar Şahidim ekibine başarılar diliyoruz. Lütfen sizde görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağıya yazın. Teşekkürler.

15 YORUMLAR

  1. beni affet dizisi bence devam etsin çelişkili olaylar izleyiciler üzerinde fazlasıyla merak uyandırıyor

  2. Hayat bazen tatlıdır sevmek izliyorum ve teker teker dizilerim bitiyor buda bitmesin lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen ögrendigimden beri çok Üzgünüm ve canım çok sıkın lütfen

  3. Hayat bazen tatlıdır severek izliyorum ve daha yeni başladım başlıyalı bir kaç hafta oldu ve teker teker teker bütün dizilerim bitiyor bitandaga biterse çok ama çok üzülürüm nolur bitmesin lütfen bitçegini duydugumdan beri çok Üzgünüm.

  4. lütfen bitmesin çok seviyorum ve bi diziyi da kaybetmek istemiyorum lütfen lütfen lüttfen

Comments are closed.