Yemekteyiz 10 Aralık Kim Yarıştı Kaç Puan Aldı? 10 – 14 Arlık Puanlar


Güncelleme: 10 Aralık 2018 : 00:33
0

Yemekteyiz 10 – 14 Aralık Haftası ile karşınızdayız. DiziHaberci.com olarak yemekteyiz puan durumunu günlük olarak takip etiğimizi artık biliyorsunuz. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz programında; her hafta 5 farklı yarışmacı büyük ödülün sahibi olabilmek için tüm marifetlerini sergiliyor.

Yemekteyiz 10 Aralık Kim Yarıştı Kaç Puan Aldı?

Yemekteyiz yarışmasında mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor. Hergün bir yarışmacı yarışıyor, diğer dört yarışmacı ise 10 üzerinden puan veriyor. Final günü Onur Bey de tüm yarışmacılara puan veriyor. Yeni uygulama olarak final günü yarışmacılara sorular soruluyor ve extra puanlar veriliyor. Beşinci günün sonunda en çok puanı kim toplarsa 10 Bin TL‘lik büyük ödülün sahibi oluyor.

Yemekteyiz’de bu hafta kim birinci oldu? TV8’in sevilen programı Yemekteyiz’de 14 Aralık Kim Birincisi Kim Olacak? Yarışmada Pazartesi gününden Cuma gününe kadar kimin evinde yarışıldı? Hangi yarışmacı kime kaç puan verdi? Tüm bu soruları bu haberimizde bulacaksınız.

Dizihaberci.com olarak, Yemekteyiz yarışmasının puan durumu ve gelişmelerini takip ederek siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. Aşağıda her yarışmacının puan tablosu ayrı ayrı verilmiş ve günün yarışmacısının hangi yarışmacıdan kaç puan aldığı açıklanmıştır.

İlgili: :

10 – 14 Aralık Yemekteyiz Hatalık Puan Durumu

Pazartesi  >   Puan Durumu
Toplam Puanı:

 

Salı  >  – Puan Durumu
Toplam Puanı:

 

Çarşamba  >   Puan Durumu
Toplam Puanı:

 

Perşembe  > – Puan Durumu
Toplam Puanı:

 

Cuma  > – Puan Durumu
Toplam Puanı:

 

Yarışmacıların topladığı puanlara Cuma günü finalde Onur Bey‘in verdiği puanlarda ekleniyor ve yarışmacıların sıralaması netleşiyor.

Puan Durumu Onur Bey

+ Sorular

Toplam

 

Büyük Ödülün Sahibi: Necmettin bey oldu.

Her hafta yeni yarışmacıların Pazartesi gününden Cuma gününe kadar aldıkları puanları sitemizden takip edebilirsiniz. “Yemekteyiz Haftalık Puan Durumu” sayfasını ziyaret ediniz.

İlgili: Gelinim Mutfakta 10 – 14 Aralık Haftalık Puan Durumu

İlgili:Zuhal Topal’la Sofrada 10 – 14  Aralık Hatalık Puan Durumu

İlgili:Gelin Evi 10 – 14  Aralık Haftalık Puan Durumu