Yemekteyiz 3-7 Aralık Haftası Yeni Yarışmacıları Kimler?


Güncelleme: 3 Aralık 2018 : 19:35
0

Tv8 ekranlarının büyük beğeni ile izlenen yemek programı Yemekteyiz’de yeni haftada neler yaşanacak?

Yemekteyiz programının 3-7 Aralık haftasının yeni yarışmacıları kim? Yemekteyiz yeni yarışmacılar kim? Yemekteyiz 3-7 Aralık haftası yarışmacıları nereli? Yemekteyiz 3 aralık yarışmacısı nereli? Yemekteyiz 3 aralık yarışmacısı kim?

Onur Büyüktopçu‘nun başarılı sunumuyla ekranlarda sağlam bir yer edinen Yemekteyiz programında yeni hafta heyecanı.

Bakalım Yemekteyiz programının yeni haftasında neler yaşanacak? Hangi yarışmacı hafta sonunda ipi göğüsleyecek?

Yemekteyiz 3 Aralık 1. gün yarışmacısı kim? Yemekteyiz 3-7 Aralık haftası yarışmacıları kim? Yemekteyiz Tayfun Arslan kim? Yemekteyiz Tayfun Arslan kaç yaşında?

İşte 3 Aralık Pazartesi günü tv8’de yayınlanan Yemekteyiz programının yeni yarışmacıları…

İLK GÜN YARIŞMACISI TAYFUN ARSLAN

Yemekteyiz 3 Aralık 1. Gün yarışmacısı Tayfun Arslan kimdir?

Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı Tayfun Arslan oldu. Tarzıyla oldukça dikkat çeken yarışmacı 20 yaşında ve üniversite öğrencisi.

Yemekteyiz 4 Aralık 2. gün yarışmacısı Özlem Uçan kimdir?

Özlem Uçan, Tasarımcı olarak çalışıyor. Aslen Alanyalı olan yarışmacı şu anda nişanlı olarak programa katıldı. İstanbulda yaşıyan Özlem hanım, seyahat ve yeni lezzetler tatmayı çok seviyor.

Yemekteyiz 5 Aralık 3. Gün yarışmacısı Bülent Kızılateş kimdir?

Bülent Kızılateş, 50 yaşında. Kimyager olan ve uzman olan Kızılateş, aslen Erzurumlu. 23 yıldır evli 2 çocuğu olan Bülent bey, bir firmada geliştirici olarak çalışıyor ve işletiyor.

Yemekteyiz 6 Aralık 4. Gün Yarışmacısı Biricik Kırbay kimdir?

Biricik Kırbay, yönetici. Programda 6 Aralık tarihinde 4. gün yarışmacısı olarak yarışacak. Aslen İzmir’li 2 çocuk annesi olan Biricik hanım yurt dışında restorant işletti.

Yemekteyiz 7 Aralık 5. Gün Yarışmacısı Necmettin Demir kimdir?

Yemekteyiz programında son gün yarışacak Necmettin Demir Kebapçı. 39 yaşında Gaziantep’li olan Necmettin bey 14 yıldır evli. Sadece kebapta değil mutfakta her alanda çok iyi olduğunu iddia ediyor.

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk oyuncu, cast direktörü ve menajerlik yapmıştır. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir’de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-17 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. Şimdilerde TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır. Oyunculuğun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.