Gelin Evi Bugün Kim Yarıştı Kaç Puan Aldı? 10 – 14 Haftalık Puan Durumu


Güncelleme: 11 Aralık 2018 : 02:03
0

Gelin Evi 10 – 14 Aralık Haftalık Puan Durumu – Bu haftaki Gelin Evi yarışmasında gelinlerin Pazartesi gününden Cuma gününe kadar aldığı puanları günlük olarak bu sayfadan takip edebilirsiniz. Puan tabloları aşağıda verilmiştir. 1. Gün Pazartesi yarışmacısından 5. Gün Cuma yarışmacısının puan tabloları sırasıyla aşağıda verilmiştir. Puan tabloları her yarışma sonunda güncellenmektedir.

Gelin Evi Kim Yarıştı Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi yarışmasında her hafta 5 yeni gelin birbirlerinin evine ziyarete gidiyor. Hafta içi her gün bir geline ziyarete gidilip ev sahibinin evine, çeyizine, düğün görüntülerine, ikramlarına vs. puanlama yapılıyor. Ev sahibi geline konuk gelinler tarafından puan veriliyor. 5. gün sonunda her gelin başka bir geline +Puan veriyor. +Puanlarında da verilmesi ile birlikte gelinler puan sandıklarını açıyor. En çok puan toplayan alan gelin 5 tam altın ve 5 bilezik kazanıyor.

İlgili:Gelin Evi yarışma programında bu haftaki yarışmacılar kimdir? öğrenmek için Gelin Evi 10 -14 Aralık Yarışmacıları Kimdir? Nereden Katılıyorlar? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

10 – 14 Aralık Gelin Evi Haftalık Puan Durumu

Pazartesi Yarışmacısı Selda’nın Puan Durumu

Yeliz 6
Gamze 7
Esranur 6
Gamze 7
Toplam 26

 

Salı Yarışmacısı Gamze’nin Puan Durumu
Toplam

 

Çarşamba Yarışmacısı Esra Nur’un Puan Durumu
Toplam

 

Perşembe Yarışmacısı Yeliz’in Puan Durumu
Toplam

 

Cuma Yarışmacısı Gamze’nin Puan Durumu
Toplam

 

Genel Puan Durumu
Gelin Adı Puanı  + Puanlar
Selda 26
Yeliz
Gamze
Esranur
Gamze
Ödülü Kazanan Gelin:

 

Her hafta yeni yarışmacıların Pazartesi gününden Cuma gününe kadar aldıkları puanları sitemizden takip edebilirsiniz. “Gelin Evi Haftalık Puan Durumu” sayfasını ziyaret ediniz.

İlgili:  Gelinim Mutfakta 10 – 14 Aralık Haftalık Puan Durumu

İlgili:Zuhal Topal’la Sofrada 10 – 14 Aralık Hatalık Puan Durumu

İlgili:Yemekteyiz 10 – 14 Aralık Haftalık Puan Durumu