Ver Elini Aşk Su Ellen Kimdir?Gerçek İsmi Nedir?


Güncelleme: 2 Eylül 2017 : 19:20
0

Kanal D ekranlarında romantik komedi olarak ekranlara gelen dizi Ver Elini Aşk’ın küçük oyuncusu Su Ellen ilk bölümden itibaren izleyenleri büyüledi. Minik oyuncunun mimikleri ve tatlılığı izleyenleri şaşkına çevirdi. Peki bebek Su Ellen kimdir? Gerçek Adı ne?

Bora Onur’un yönetmenliğinde ve Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in senaristliğinde ekranlara gelen Ver Elini Aşk son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol bekarı Kaan ile dediğim dedik bir Antepli köylü kızı olan Ayperi’nin komik ve aşk dolu hikayelerini konu almaktadır.

Dizide dikkatleri çeken en önemli nokta küçük bir bebeğin dizinin odağında olması. Su karakteri, Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik ilişkiden doğan ve Kaan’ın tatlı mı tatlı, dokuz aylık kızı Su Ellen’dir. Peki Su gerçek hayatta kimdir? Gerçek adı nedir? Nerelidir?

Güzel ve tatlı bebek Su Ellen’in gerçek adı Gülsün Sare Fil’dir. Küçük oyuncu hakkında net bir bilgi ne yazık ki bulunmamaktadır. 1 yaşında olduğu söylenen Gülsün 10 kg ağırlığındadır. Minik oyuncu hakkında bilgilere ulaştıkça haberimiz güncellenecektir. Sizler de küçük oyuncu hakkında duygu ve düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.


Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tüm Karakterler


Ver Elini Aşk Dizisi Konusu Nedir? Kaan Tuğlu, bekar bir babadır. Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik ilişkiden doğan 9 aylık kızıyla birlikte İstanbul’da yaşamakta, bir menkul kıymetler şirketinde borsa brokerlığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Bebeğine bakan bakıcı kaçınca Kaan, Ayperi isimli bir köylü kızını dadı olarak işe alır. Kaan’ın sadece cahil bir köylü kızı sandığı Ayperi, onun yozlaşmış hayatına bomba gibi düşer. Kaan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol bekarı, Ayperi ise dediğim dedik bir Antepli köylü kızı olduğu için ikisi sürekli kavga etmeye başlarlar.


Ama birbirlerinden hiç haz etmeyen bu iki inatçı keçinin bilmedikleri bir şey vardır. Kaderleri bundan kırk küsur yıl önce Kıbrıs Savaşı’nda yazılmıştır. Ayperi’nin dedesi Asım Onbaşı, Kaan’ın dedesi Emin Ağa’nın hayatını kurtarmak için bir kurşunun önüne atlamış, Emin Ağa’ya büyük bir vicdan borcu yüklemiştir. Kaan’ın Antepli bir Ağa olan dedesi, Asım Ağa’nın torununu kendi torununa almaya ant içmiştir. Dedeleri onların nasibini kertmiştir lakin bizimkiler kanlarıyla canlarıyla bu nasibe karşı dururlar. Ama ikisinin de karşı duramadığı tek bir şey vardır. Kaan’ın tatlı mı tatlı, dokuz aylık kızı Su Ellen.

Ver Elini Aşk Oyuncuları

Ver Elini Aşk Dizisi Fragmanı