Söz Bahar Diziden Neden Çıktı? Hangi Diziye Geçti Yeni Projesi Ne?


Güncelleme: 12 Haziran 2018 : 12:52
4

Söz dizisi 1 sezonu daha geride bırakırken dizide ayrılan oyuncular sevenlerini üzdü. Diziden ayrılan oyuncaklardan bir tanesi de Aybüke Pusat. Yani Söz Dizisi Bahar karakteri diziden ölerek ayrıldı. Peki Söz Bahar diziden neden çıktı Aybüke Pusat’ın yeni projesine hangi diziye geçti gibi izleyicilerin merak ettiği konular hakkındaki bilgiler aşağıdadır.

Söz dizisinde Bahar Derman tarafından ıssız bir ortamda hain bir şekilde vuruldu. Sevdiği Yavuz’un kollarında hayatla ölüm arasında gidip gelen bahar maalesef ölerek diziden ayrıldı. Dizi severler senaryo gereği ölmüş gibi gösterildiğini zannetmis olsa da Bahar diziden çıktı. Ölerek diziden ayrılan Bahar son bölümde de olmaması izleyicilerin umutlarını tüketti. Ve artık herkes Bahar’ın öldüğünü ve yerine başka bir oyuncunun geleceğini düşündü Peki Bahar’ın yerine gelecek oyuncu kim Bahar diziden neden ayrıldı?

Söz dizisi Bahar diziden çıktı mı Bazı sosyal medya hesaplarında çıkan haberlerle kesinleştirmiş oluyoruz Aybüke Pusat Eylül ayında Berlin’e gideceği ve tatil planları yaptığı sızan haberler arasında. Durum böyle olunca Aybüke Pusat’ın diziden ayrıldığını kesinleştirmiş olduk.

Söz Dizisi Sezon Finali Yavuz Gerçekten Öldü mü? Büyük Plan Ne?

Öncelikle gelen haberlere göre Bahar’ın yerine Hande Erçel’in diziye dahil olacağını sızan haberlerden öğrendik. Hande Erçel Aybüke Pusat boşluğu doldurabilecek mi izleyiciler merakla beklemekte.

Söz 3. Sezon Yeni Gelen Oyuncular ve Çıkan Oyuncular

Söz dizisindeki Yavuz ve Bahar aşkı dillere destan olmuştu. Birçok izleyici onların masum aşkını temiz aşkını da severek izliyordu şimdi diziye Hande Erçel’in dahil olacağı söylentileri izleyicilerin kafasını karıştırmış durumda. Birçok sosyal medya hesabında Hande Erçel’in diziye dahil olmaması gerektiği konusunda yazılar var.

Fakat bizde genç yeteneklere fırsat vererek onları bulundukları konumdan daha yükseklere çıkarmak için çaba harcayanların teşekkür ediyor ve Hande Erçel’in söz dizisinde görmek istiyoruz. Sizce Hande Erçel Söz Dizisine girmeli mi?

4 YORUMLAR

  1. Hande erçel gelmesin. Biz baharı istiyoruz tekrar geri dönsün. AYBÜKE PUSAT onu çok özledik be çok seviyoruz

  2. Soz dizisinini ilk bolumnen izleyirem ve cok beyenirem severek izleyirem baharinda diziden cikmagina cox uzuldum

Comments are closed.