Müge Dagıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın Programı Ne Zaman Başlayacak 2018-2019 Yayın Tarihi

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Renkli Sayfalar yaın hayatına son vermiş ve belli bür süre ekranlara gelmemişti. Yeni sezonda hangi isimle, ne zaman başlayacak? 2016 sezonunda Kanal D ile yollarını ayıran Renkli sayfalar, 2018-2019 sezonu ile ne zaman ekrana gelecek?

Magazin furyasını başlatan tecrübeli ve sevilen isimler Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt 9 sezondur birlikte çalıştıkları Kanal D ile yollarını ayırmıştı. Kanal D, sunuculardan programın formatında değişikliğe gitmelerini isteyince bunu etik bulmayan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt yeni sezon için Kanal D ile anlaşma imzalamadı. Fakat çok geçmeden ünlü sunucular başka bir kanalla anlaştı. Sabah programlarının en çok izlenen isimleri yeni sezonda yeni kanalında ne zaman seyirci karşısına çıkacak merakla bekleniyor. İşte detaylar.

Bu işe birlikte başladıklarını belirten ikili, ayrı ayrı aldıkları sunuculuk tekliflerini düşünmeden geri çevirdi. En çok izlenen magazin programları arasında yer alan Renkli Sayfalar’ın 2016 sezonunda yayınlanmaması izleyicinin büyük tepkisine yol açtı. Programın tutkunları sosyal medya üzerinden her fırsatta tepkilerini dile getirdi.

Gülşen Yüksel Saltın Kocası Metin Salt Kimdir? Yaşı Mesleği,Sosyal Medya Hesabı

Müge Dagıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın Yeni Programı Ne?

 

Bilindiği üzere sabah programları haziran ayı sonunda sezon finali yapar ve eylül ayında tekrar yeni sezonda izleyiciyle buluşur. Çiftimiz yeni kanalları Teve 2’de, Renkli Sayfalar benzeri bir programla ekranlarda olacak. Propramın ismi Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa olarka belirlendi. Programı 23 temmuz da Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunumuyla Teve 2’de başlayacak.

Müge Dağıstanlının Kocası Reha Erdoğan Kim? Yaşı Boyu Kilosu <<< Tıklayınız

Ünlü sunucular Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’a başarılar dileriz. Sizler çiftimizi nasıl buluyorsunuz? Yeni kanal ve yeni programla eski başarılarını yine gösterirler mi?

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt 2.Sayfanın Konukları Kim tv2

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Müge Dagıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın Programı Ne Zaman Başlayacak 2018-2019 Yayın Tarihi (8 Yorum)

  1. Tabiki fox tv tarafsiz ve ozgurce yyayin yapabilen bir kanal onlari cok seviyorum fox tv ye cok yakisicaklar basarilar diliyorum

  2. Tabiki fox tv tarafsiz ve ozgur yayin yapabilen kanal gulsen ve mugeyi cok seviyoruz biran once baslasinlar bu kanal cok yakisicak onlara basarilar diliyorum

  3. Fox da kalsin kanal d ye geri donmesinler onlarin kiymetini bilmediler bizim için fark etmez onlar çok seviyofuz