Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Fragmanı İzle-19 Temmuz Özeti


Güncelleme: 13 Temmuz 2018 : 09:28
1

Meleklerin Aşkı yine bol kahkaha dolu bir bölümle 12 temmuz Perşembe günü ekranlara geldi. Dizi romantik komedi tadından ekranlara gelirken izleyici ise sonraki bölümü sabırsızlıkla beklemektedir. 19 Temmuz Perşembe günü neler yaşanacak? Yağmur içine düştüğü komik ve bir okadar da zor durumdan nasıl kurtulacaktır. Meleklerin Aşkı 19 Temmuz Perşembe 3. Bölüm Fragmanı İzle.

Meleklerin Aşkı geçtiğimiz bölümde neler yaşanmıştı, kısaca hatırlayalı. Yağmur, Deniz’le birlikte yakalanmış, Melek’i kendine âşık etme planı daha başlamadan bitme noktasına gelmiştir. Bu yüzden Melek’e bir an önce gerçekleri anlatmalıdır. Fakat bir sorun vardır ki, gerçekleri o da bilmemektedir.

Çünkü geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. O gece yaşananları bilen tek bir kişi vardır, o da Deniz’dir. Deniz de gerçekleri menfaatleri doğrultusunda maniple edecektir. Yağmur’un kendisi bile Deniz’le sevgili olduğuna nerdeyse inanacaktır. Yağmur bu duruma daha fazla dayanamaz.

Şartları lehine çevirmek için harekete geçecektir ki Rukiye’nin verdiği akılla, işlerin iyiden iyiye sarpa sarmasına neden olur. Yağmur, yine bir yanlış anlamanın ve entrikanın içine düşmüştür. Yağmur bu badireyi de atlatır. Tüm yanlış anlaşılmalardan, Deniz’in ahtapot gibi saran kollarından nihayet kurtulmuştur.

Artık herkes Yağmur’la Deniz’in sevgili olmadığına emindir. Evde şimdilik sular durulmuşsa da Necmettin ikna olmamıştır. Evinin koridorlarında yaşanan trafiğe el koymaya karar verir. Kapalı kapılar ardında yaşananları ortaya çıkaracaktır.

Bunun için de eve gizli kamera taktırır. Tabii ki bunun ilk kurbanı da Yağmur olur. Yağmur, kameralara ve Necmettin’e öyle bir şekilde yakalanır ki artık ne yapsa da kendini aklamayı başaramayacaktır.

[kirmizitext]Meleklerin Aşkı İzlendi Mi? Tuttu Mu? Reyting Sonuçları Nasıl? için tıklayınız[/kirmizitext]

Meleklerin Aşkı 19 Temmuz Fragmanı İzle-Güncellenecektir

Comments are closed.