Eşkiya(EDHO) Reşit Kimdir? Seda Yıldız Hakkında Detaylar!


Güncelleme: 9 Nisan 2018 : 17:22
0

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 nisan 98. bölümde yeni bir karakteri tanıyacağız. Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yetenekli ve usta oyuncu Seda Yıldız dahil oldu. Dizide Hızır’ın başına bela olacak Reşit karakterine hayat vermek üzere dahil olan oyuncu heyecanı artıracak. Eşkiya (EDHO) Reşit kim? Seda Yıldız hakkında tüm merak edilenler…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Reşit kim? ( Seda Yıldız) : 20 mayıs 1962 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezundur. Sayısız dizi, tiyatro ve sinema filminde rol almıştır fakat Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle adını geniş kitlelere duyurmuştur.

Kariyer hayatı boyunca rol aldığı başlıca projeler; Gönül Dostları, Hacer Ana Ve Oğulları, Bizim Aile, Cesur Yürek, Çiçek Taksi, Böyle Mi Olacaktı, Tatlı Hayat, Mühürlü Güller, Asla Unutma, Kaybolan Yıllar, Yağmurdan Sonra, Kurtlar Vadisi Pusu, Kollama ve son olarak 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır. Şimdilerde Atv’nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reşit rolüyle tekrar kamera karşısına geçiyor.

Hızır şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini anladığı Alparslan’ı takip ederek Meryem ve Ceylan’ı hastanede savunmasız yakalamıştır. Meryem’in ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır kontrolden çıkar. Yeraltı dünyasının tüm liderlerinin toplandığı masada artık her şey açığa çıkacaktır. Hızır, Çakırbeyli Ailesi’ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun hesabını soracağını söylerken herkese adeta meydan okur. Masada benim karımın ölüm emrini kim verdi sorusu üzerine herkesin başı önüne eğilirken kimseden cevap gelmez.

Böylece sevdiklerine ve ailesine zarar vermek isteyenlere neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek her türlü  tehlikeye karşı da önlemlerini  almıştır. Fakat Hızır’ın hesaba katmadığı bir şey vardır. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen uzun yıllar yatarı olan Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan herkesten her şeyin hesabını soracağını söyleyerek ayrılan Hızır; karşısına dikilen Reşit belasını başından kolay kolay atamayacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reşit kim sorularını sizler için yanıtladık. Sizler Seda Yıldız’ın diziye dahil olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=213qww_7SOo