Edho (2017-2018) Diziye Yeni Gelen Oyuncular? 3. Sezon Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 27 Şubat 2018 : 23:47
60

Atv ekranlarının vazgeçilmezlerinden Onur Tan yönetmenliğinde ekranlara gelen sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.sezonu 30 Mayıs Salı akşamı kapatmıştı. Şimdi ise yeni sezon hazırlıkları için kollar sıvandı.

2017-2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni gelen oyuncular kimler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Sezon tüm oyuncu kadrosu sizler için haberimizde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosundaki Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Hakan Karahan, Yunus Emre Yıldırım, Müjde Uzman gibi yetenekli isimlere sezona başlamıştı. Diziye yeni gelen oyuncularla birlikte yaprak dökümüne geçen oyuncuların da olması gözden kaçmadı.

Diziden 2016-2017 de 2. sezon sonlarına doğru  yollarını ayıran Yüksel Arıcı (VEHBİ), Erdal Küçükkömürcü (Davut), Suzi (Meryem Uzerli)  gibi isimler oldu. Yeni sezonda yeni gelen isimlerin olduğu yeni anlaşmaların yapıldığı söylense de henüz isimler açıklanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda diziye dahil olan oyuncular netleşince haberimiz güncellenecektir.

 

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Tarık Ünlüoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi 30 Mayıs sezon tatiline girdi. Sezon finalinde Sanem Çelik (Ceylan), Yüksel Arıcı (Vehbi), Osman Albayrak (Serkan),Serdar Orçin (Mert), Ece Hakim (Zeyno), Can Gürzap (Rüstem) ve Meryem Uzerli (Suzi) diziden ayrılan isimler oldular.

Beren Gökyıldız diziye yeni sezonda dahil olan isim oldu. Genç oyuncunun setteki ilk fotoğafı geldi. Daha önce Kocamın Ailesi, Anne dizileri ile ünlenen küçük oyuncu Beren Gökyıldız’ın 2017-2018 sezonu için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile anlaştı. Oyuncu büyük ihtimal kısa süreli dizide rol alacak gibi. Bilgiler geldikçe konumuz güncellenecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İrem Sultan Cengiz kim?

1992 Mardin doğumlu genç oyuncu Aşk Bir Hayal dizisinde rol almıştır. Kariyer hayatının henüz başında olan İrem Cengiz Sultan EDHO dizisiyle istediği üne kavuşacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haydar Şişman Kim?

1966 Maçka doğumlu Haydar Şişman Kalandar Soğuğu isimli sinema filmiyle Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonunda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Olgun Şimşek Kim?


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Olgun Şimşek Hangi Rolde?


1971 Bursa doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Kariyer hayatı boyunca pek çok dizide rol almıştır.  Yedi numara, Beyaz Gelincik, Kapalı Çarşı, Yalan Dünya ve Gözetleme Kulesi bunlardan bir kaçıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mesut Akusta Kimdir?

Karagül dizisinde canlandırdığı Kendal karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna dahil olmuştur. 30 yıllık kariyer hayatı boyunca sayısız dizi ve filmde rol almıştır. Kurtlar Vadisi, Ezel ve Karagül en çok ses getiren projelerdir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Birol Ünel Kimdir?

Fatih Akın’ın Duvara Karşı filmiyle tanıdığımız 53 yaşındaki başarılı sinema oyuncusu Birol Ünel Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil oldu.

Taner Turan (Karamürsel)

Levent Özdilek (Pudra Hakkı)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Güneş Kimdir?

[kirmizitext]Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) Güneş Kimdir? Gerçek Adı-Karakter Analizi! <<<tıkla [/kirmizitext]


tıkla>>>EDHO Pudra Hakkı Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?<<<tıkla


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Finali, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71.Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=jSQVDvygBTI

2017-2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni sezonda kimleri görmek istersiniz? 3.Sezona Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kimlerle devam etmeli? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Edho( Eşkiya) Candan Kim? Gerçek Adı, Karakter Analizi

60 YORUMLAR

 1. İBRAHİM GÜNDOĞAN METE AYMAR
  LEVENT CAN FEHMİ KUZUZADE
  YILMAZ MEYDANERİ HAKKI BAFRALI
  VE ŞEMŞİ İNKAYA VAHAP KUZUZADE BUNLAR GELSİN DİZİYE

 2. Abim benim ne olursun dizinin ismini karıştırmayın.Necati abi bu diziye gelse hiç kimse bakmaz bu diziye.

 3. Abi bu kadro iyi bir Alparslanın seveği kiz katılsın bi de Hızıralinin.Başqa kimseye ihtiyac yok.Bi de ki siz karıştırmayın bazı salaklar dizinin ismini karıştırmış.Hatırlatıyım bu dizinin isimi Kurtlar Vadisi Pusu değil,Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz.Ne olursun Necati Şaşmaz bu diziye katılmasın.Hiç kimse bakmaz bu na reyting ttavan yapmış ne istiyorsunuz tavandan indirmekmi? Necati abi gelse bu dizinin Kurtlar Vadisinden ne farkı olur biri bana söyleye bilir mi?.

 4. 1.Begüm Birgören-Meryem’in kardeşi 2.Sevda Erginci-Alparslan’ın seveceği kız 3.Damla Colbay-HızırAli’in seveceği kız 4.Ali Çatalbaş-Hızır’ın can dostu

 5. ÖZCAN VARAYLI SELÇUK YÖNTEM VE HÜSEYİN AVNİ DANYAL BİDE MUSA UZUNLAR DİZİYE DAHİL OLSUN

 6. MUSA UZUNLAR İBRAHİM GÜNDOĞAN YILDIRIM MEMİŞOĞLU ÜMİT ACAR ORHAN EDİP ERTÜRK VE MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ DİZİYE DAHİL OLSUN

 7. antonyo banderas izzet altınmese kenan imirzalıoğlu demet akalın mustafa yıldızdoğan diziye dahil olacaklar arasında

 8. TARKAN TÜZMEN İDRİS SÜRMELİLİOĞLU 72 HIZIR ÇAKIRBEYLİ NİN EN GÜVENDİĞİ ADAMLARINDAN BİRİSİDİR

 9. Mustafa Üstündağ, Ali Sürmeli, Gürkan Uygun, Burak Sergen, Hüseyin Avni Danyal yeni sezonda görmek istiyorum

 10. Mustafa Üstündağ Gürkan uygun Musa uzunlar Ali sürmeli andy garcia ve Orhan edip ertürk eşkiya dünyaya Hükümdar olmaz a geliyor

 11. guzel abi oktay kaynarca bence buyukluk yap iki kus kardesi baristrarak necati sasmazi oyuna dahil edin ondan sonra maraz aliyi oyuna dahil edin erhan ufuku gurkan uygunu kadir inaniri ve oyuna dahil eyle
  \

 12. Hande erçel Murat yıldırım Osman wober Şener şen ANdy garcia
  Ve Musa uzunlar geliyor eşkiya dünyaya hükümdar olmaz a

Comments are closed.