BİZİM HİKÂYE 57.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Güncelleme: 16 Şubat 2019 : 03:26
0

Başrollerini Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın paylaştığı Bizim Hikâye dizisinde dün akşam da seyirciyi sevindiren ve şaşırtan sahneler bir aradaydı. İşte detaylar..

FİLİZ NUMARA YAPTI!

Önceki bölümün son sahnesinde Filiz, takip edilerek kafasına şiddetli bir darbe almıştı. Ancak, ciddi bir şey olmadı. Bu durumu ailesiyle uğraşmak için fırsata çevirmeyi seçti. Eve gittiğinde, Barış dâhil herkese hiçbir şey hatırlamadığını söyledi. Evdekiler, şaşkınlıkla Filiz’e kim olduklarını açıklamaya çalıştı. Barış, Filiz’le karı koca olduklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini söylemesiyle dikkat çekti. Tüm aile, Filiz’in numarası sayesinde, kendi yaptıklarıyla yüzleşme fırsatı buldu. Ancak, sigorta parası konusu açılınca, Filiz yaptığı numaraya devam edemedi. Eve gelen bir telefonla, sigortadan yüklü miktarda para alındığı ortaya çıktı. Filiz bir anda kendine geldi. Parayı alanın Fikri olduğu anlaşıldı. Ancak, artık çok geçti.

LOKANTA İŞLETMEYE KARAR VERDİLER!

Filiz ailenin geçimini sağlamak için yeni bir çözüm arayışına girdi. Tufan bir fikir ortaya attı. Elibol ailesi, yıllardır boş duran bir lokantayı işletmek için harekete geçti. Fakat, o kadar kolay olmayacaktı. Çünkü, lokantanın sahibi Necibe’yi ikna etmek zorundaydılar. Bunun için de Fikri’yi seçtiler. Çok geçmeden de ailenin başına yeni sorunlar açıldı.

MERVE SERVET’LE İŞBİRLİĞİNE GİTTİ!

Nihal, evde dinlenirken telefonu çaldı. Açan Merve’ydi ama telefondakinin babası olduğundan habersizdi. Nihal’e söyleyince, telefona bakmak zorunda kaldı. Eğer, bir hafta içerisinde mallarının üstündeki engeli kaldırmazsa, Nihal’i de, Tevfik’i de kendiyle birlikte yakmakla tehdit etti. Bu sırada, beklenmeyen bir şey oldu. Servet, tekrar aradığında bu kez Merve telefonu vermedi. Onunla işbirliğine girmeyi seçti. Parasından pay alabilmek için ona yardım teklifi sundu.

14 ŞUBAT FELAKETLE SONUÇLANDI!

Filiz, Barış, Deniz ve Cemil sevgililer günü için çeşitli sürprizler hazırlamaya başladı. Hepsinin birbirinden habersiz yaptığı planlar birleşince ortalıkla birbirine girdi. Necibe ve Fikri’nin de dahil olması tuz biber olurken, beklenmedik şekilde Fiko, Kiraz ve İsmo’nun başına gelenler herkesi dehşete düşürdü.

58.bölüm fragmanı yayınlandığında sizlerle gelecek bölümde neler yaşanacağı hakkında detay paylaşacağız.