Bir Aile Hikayesi Beste Güneş Kimdir?


Güncelleme: 6 Mayıs 2019 : 13:04
0

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinin kilolarıyla sorunlu karakteri Beste Güneş’i canlandıran oyuncunun gerçek ismi nedir?  Dizide kendisi ile bir türlü barışık olamayan Beste’yi canlandıran oyuncu Elçin Afacan’dır.

Medyapım tarafından ‘This Is Us’ dizisinin uyarlaması olan Aile dizisinde fazla kiloları ile başı dertte olan Kate rolünü  Elçin Afacan kaptı. Başarılı oyuncu dizinin başladığı günden beri performansı ile dudak ısırttı. Şimdiden adına bir çok fan sayfası açılan oyuncunun kariyeri ise merak konusu.

Dizide Beste otuz beş yaşında kilolu bir kızı canlandıran oyuncunun zayıflama inadına aşkın engel oluşunu izliyoruz şu sıralar onu bu serüvende yalnız bırakmayan izleyiciler ise gerçekte Beste’yi bize bu denli sevdiren oyuncu kimdir merak ediyor. Şimdi Beste Güneş’i canlandıran Elçin Afacan’ı onlar için yakından tanıyalım.

Elçin Afacan Kimdir?

Elçin Afacan, 22 Ocak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu. Oyunculuğunun yanı sıra tenis ve yüzmede lisanslı sporcudur. Ayrıca resim yapıp şarkı sözleri de yazmaktadır.

2016 yılında FOX TV’de yayınlanan Görevimiz Komedi adlı yarışma programıyla ilk ekran macerasını yaşadı. Aynı yıl Show TV ekranlarında büyük ilgi gören ‘İçerde’ dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

2017 yılında FOX’ta yayınlanan ve başrollerini Murat Ünalmış ile Tuvana Türkay’ın paylaştığı ‘Deli Gönül’ adlı dizide oynadı. Dizi oyunculuğunun yanı sıra, birçok tiyatro oyununda da yer aldı.

Elçin Afacan, FOX’ta ekrana gelen ‘Bir Aile Hikayesi’ adlı dizide, çocukluğundan bu yana fazla kilolarıyla başı dertte olan ancak ne pahasına olursa olsun zayıflama çabası içine giren ‘Beste’karakterini canlandırıyor.