Arka Sokaklar 19 Mayıs 442 Bölüm Neler Olacak? Özet ve Fragman


Güncelleme: 12 Mayıs 2017 : 23:39
0

Show Tv’nin bomba dizisi Arka Sokaklar yine aksiyon dolu sahnelerle devam ediyor. Arka Sokaklar 19 Mayıs 442 Bölüm Neler Olacak? Özet ve Fragman haberimizde.

Nesrin’in durumu hala kritiktir. Çetin, Nesrin’i vurduğu silahı satar ve silah banka soyguncularının eline geçer. Sibel ve Gökhan eskiden güvenlik görevlisi olarak çalıştıkları bankayı soyarlar. Ancak arkalarında bıraktıkları ipuçları sonucu yakalanırlar. Nesrin’i vuran silah da ortaya çıkar.

Hakan, annesini vuranın Çetin olduğunu öğrenince Çetin’i Hakan’ın elinden zor alırlar. Kovandere’de şehit olan Sedat Çakmak’ın oğlu Ufuk, uyuşturucu bağımlısı olmuştur. Bir çete kavgası sonucu tesadüfen bulunur. Annesi Ayfer’le yaşamaktadır.

Mesut durumu öğrenince, Sedat’ın ailesiyle ilgilenmediği için suçluluk hisseder. Ufuk’u amateme yatırırlar ancak oradan da kaçar. Uyuşturucu alabilmek için torbacılık yapar. Annesi evde hapları yakalar ve tuvalete döker. Öfke ve uyuşturucu etkisiyle annesini iter ve kadın ağır bir darbe alarak düşer. Mesut dağılmak üzere olan aileye olan borcunu ödeyebilmek için, Ufuk’u uyuşturucuya alıştıranların peşine düşer.

Arka Sokaklar 442. Bölüm Fragmanı – Güncellenecektir