Adını Sen Koy 165. Bölüm Tüyoları-5 Mayıs Özet ve Fragmanı


Güncelleme: 2 Mayıs 2017 : 23:15
4

Trt1 ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Adını Sen Koy da heyecan doruktaydı. Bu hafta en can alıcı nokta Alevin kaybolması oldu. Hilmi Yılmaz ile Alev arasında ki bitmek bilmeyen nefreti ona neler yaptıracağı merak konusu olmuştu. Hilmi Yılmaz Aleve ders verme niyetiyle onu kaçırma planı yapmıştı.

Bunun üzerine Hilmi ye tehditler uçuran bu işten de bir şekilde paçayı sıyıran Alev’i artık ciddi bir tehdit olarak gören Hilmi O’nun bir şekilde çenesinin kapanması için yollar aramaktadır. Birbirleri için sürekli diş bileyen Alev ve Hilmi arasında sular hiç durulmaz.

Hilmi sırf gözünü korkutmak için yeni planların peşindeyken Alev de yeni tehditlerde Hilmiye yaptıklarının açığa çıkarma tehditlerini savurur. Sosyal medyada bu durum her halukarda Alev’in işine yarayacağını düşünüyor. Kaçırılmış olsa da bunu da lehine kullanacaktır. Alevin yaptıklarının bir karşılığı olmalı diyen büyük bir grup var. 

Hatta bazıları o kadar ki Alev kaçırılsın aç susuz kalsın hatta Zehra ya bağlanan bombadan bir tane de ona bağlasınlar diyenler var. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alev artık yaptıklarının cezasını çekmeli mi?

Adını Sen Koy 165. bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

 

 

4 YORUMLAR

  1. Çox sevincliyim bu gün axir ki ömer bildi ki alev zehraya nasıl davranır indi ömer alevin ağzinin payin vermeli

  2. Alev ciksin sikildik mehtap hilmi beton gereksiz oyuncular bu gun benim cocuklarim resmen adinisenkoy dizisinin dehset bolumlerini oynayip tablete cekmisler bunun tr1 kiniyorum aile dizisi diye kotulerin kazandi dunya yapmis korku yok kanun yok iyilerin kaybetti kotulerin kazandi bir dunya

  3. İşte insan aklıyla dalga geçmek buna denir.Alev ortalarda yok, telefon bulunmuş.İnsan bir telefona bakar, merak eder ACABA EN SON KİMİNLE KONUŞTU. ONDAN SONRA MI BİR ŞEY OLDU.HA BİDE ALEVİN MESAJI VARDI BİR APTALLIK SENARYOSU DA BU.ÖMERİN VE TELEFONUN YANINDA ALEVDEN BAŞKA KİM VARDI sanki.Birisi mesaj atmışmış peh peh.Koca şirketi yöneten akıllı Ömer senarist sayesinde APTAL YERİNE KONULUYOR. BİR ERKEK OLARAK KADINA ŞİDDETE HAYIR. ZEHRA BİR ŞEKİLDE 162.BÖLÜME KADAR HEM ÖMERDEN HEM DE ALEVDEN HAKARET GÖRÜYOR. Bu nasıl iş, bu nasıl senaryo İYİLER APTAL, SALAK; FİTNECİLER AKILLI… BAŞTAN SONA ENTRİKA KOKAN SENARYONUZU ALIN DA BAŞINIZA ÇALIN EMİ

Comments are closed.