Adını Sen Koy Ömer Diziden Neden Çıktı? Neden Ayrıldı? Erkan Meriç Hangi Diziye Geçti?


Güncelleme: 20 Eylül 2018 : 21:51
6

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Adını Sen Koy ilgi ile izlenmesinin ardından Star Tv ye geçiş yapmıştı. Star TV’de de ekranların sevilen yüzü olmayı başaran Adını Sen Koy sevenlerini arttırarak yoluna devam etti. Sezon finaline gireceğini duyan sevenleri üzülse de Ömer‘in diziden ayrılacağını duyunca hayal kırıklığına uğradı.

Peki Adını Sen Koy Ömer diziden neden ayrıldı, Ömer diziden neden çıktı?  Adını Sen Koy sevilen karakter Ömer olmadan devam edecek mi? Adını Sen Koy Ömer neden yok?

Meraklı bekleyiş sezon finali ile başladı. Uzun süredir dedikoduları sosyal medya hesabında paylaşılan Ömer ve Zehra Hanım diziden ayrılacağı haberleri kulağımıza gelmişti. Fakat dizinin başrol oyuncusu Ömer’in diziden ayrılmayacağını düşünüyorduk. Fakat Ömer dizi sezon finaline girince Instagram hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki yürekleri dağladı. Bütün dedikoduların gerçek olduğu ve artık Ömer’in Adını Sen Koy dizisinde olmayacağı haberleri kesinleşmiş oldu.

Erkan Meriç daha önce birçok dizide rol aldı fakat en son Bedel dizisi ile küçük bir kitleye kendini tanıttı. Yetenekli bir oyuncu fakat bir türlü istediği yere gelemiyordu. Tam bu arada Adını Sen Koy’un yapımcısı Birsel filmin sahibi  Erkan Meriç gibi bir karakteri görmüş onda ki cevheri fark edip izlenme oranlarının yüksekliği ile bilinen Adını Sen Koy dizisine Ömer Kervancıoğlu yapmıştır. İyi ki de yapmış Ömer Kervancıoğlu ile Erkan Meriç büyük bir kitle tarafından beğenildi sevildi ve tanınmış oldu.

Erkan Meriç Ömer Kervancıoğlu gibi sert, resmi, sürekli takım elbise ile gezen birisi değil. Aksine enerji dolu etrafa gülücükler saçan mutlu bir insan. Çalışmayı da çok sever zaten çalışmayı sevmeyen biri günlük dizide başrol oynayamaz. Çünkü Haftanın 7 günü ekranlarda olmak hiç kolay ve zevkli bir şey değil. Yani çalışmayı sevmiyorsan Ömer Kervancıoğlu olamazsın.

Gelelim Erkan Meriç Adını Sen Koy dizisinden ayrılacak mı, hatta neden ayrıldı sorusuna. Daha önce Erkan Meriç sezon sonuna kadar sözleşme imzalamış ve Adını Sen Koy hayranlarına ‘içiniz rahat olsun, uzun bir süre daha buradayım hiçbir yere gitmiyorum’ demişti.

Çıkan dedikodular Erkan Meriç ve Hazal hanımın aralarında arkadaşlığın dışında aşkın da olduğu yönündeydi. Fakat sosyal medyada haber yalanlandı. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı arasında bir şey olmadığını Adını Sen Koyda yola devam edeceklerini açıklamışlardı. Fakat olaylar duyduğumuz dan daha farklı bir çehreye büründü. Erkan Meriç Adını Sen Koy dan ayrılacağı yönündeki paylaşımı Instagram hesabından görüntülendi.

Mesajda aynen şunları yazıyordu; “bazı yollar vardır yürüdükçe çoğalır çoğaldıkça anlam kazanır yolculuğunuz. Her adımını da yeni bir tecrübe edinir yeni anılar kazanır ve güzel insanlar biriktirirsiniz. 2 yıl önce Adını Sen Koy ile başlayan bu yolculukta bugüne kadar bizimle çalışan herkese bütün zaman içinde verdikleri emek ve hayatımıza kattıkları her şey için teşekkür ediyoruz.

Ve sizler hikayemizin vazgeçilmezleri bazen bizlere kızan, bazen seven ama her zaman yanımızda olan bizleri dualarından ve sevgilerini esirgemeyen, bizimle gülüp bizimle ağlayan yeri geldiğinde bizimle kızan, her koşulda arkamızda duran destekleyen ve bugünlere birlikte geldiğimiz sevgili izleyicimize büyük ASK ailesine… Yolculuğumuz boyunca bizlere eşlik ettiğiniz ve bizimle olduğumuz için en büyük teşekkür sizlere… İyi ki varsınız ve iyi ki bu yolculuğu bizim için bu kadar güzelleştirip anlamlı kıldınız… sevgilerimizle….’

Evet Erkan Meriç in yaptığı paylaşım sevenlerini bir hayli üzdü. Yazıdan da anlaşıldığı gibi Adını Sen Koy Ömer diziden ayrıldı? Neden ayrıldığına gelecek olursak birincisi Hazal Subaşı ile arasında olanlar. İkincisi ise günlük dizinin yorucu havasından çıkıp daha büyük projelere adım atmak. Üçüncüsü ise artık tanınmış ünlü bir oyuncu olmuş Erkan Meriç için teklif edilen bölüm başı paranın yetersiz kalması.

Siz değerli izleyiciler olarak Adını Sen Koy Ömer Kervancıoğlu yani Erkan Meriç hakkında ne düşünüyorsunuz? Adını Sen Koy da devam etmeli mi yoksa daha büyük projelere adım atmak için beklemeli mi?

6 YORUMLAR

  1. Dizinin muptelasiydim ama artık ömer zehra olmayınca tadı yok bitseydi daha iyiydi

  2. Ömre ve zehrasiz dizin hiç tadi tuzu yok omerin kiz kardes dizden herkes cikmis diziyi bitirselerdi daha iyidi

  3. saniyesini bile kacırmadıgım bir diziydi erkan meric hazal subaşı yoksa dizininide bir anlamı kalmıyor yolları acık olsun

Comments are closed.