Adını Sen Koy 25-26 Mayıs Özetleri 179-180. Bölüm Tüyolları


Güncelleme: 24 Mayıs 2017 : 12:28
1

Hafta içi vazgeçemediğimiz dizilerin başında gelen Adını Sen Koy yine heyecan dolu sahneleriyle ekranlarda yerini alıyor. Her bölümüyle heyecan uyandıran Adını sen Koy sezon finaline adım adım yaklaşırken kalplerin daha hızlı atmasına vesile oluyor. Adını Sen Koy 25 Mayıs neler olacak 26 Mayıs tüyoları için haberimizi takip etmeye devam edin.

Alev, Ömer, Zehra yine her zamanki gibi davranmaya devam ediyor. Alev Ömer’in aşkından Zehra’ya zarar vermekten kötü davranmaktan vazgeçmiyor. Ömer ve Zehra’yı ayırabileceğini düşünerek yapacaklarının sonunu düşünmeden hareket ediyor. Ömer ise Alev’in dikkatini çeken pürüzlü davranışları için uyarıda bulunuyor. Fakat ne söylerse ne yaparsa yapsın Alev Alev olmaktan vazgeçmiyor.

Bir yandan Alev ile uğraşan Ömer bir yandan da Zehra ya olan hislerinden Zehra ya bahsetmek ister.Her seferinde bişeyler buna mani olurken bazen de iki aşık istenilenlerin söylenmesine engel olur. Zehra Ömer’i bekler Ömer bir adım atmakta zorlanır. Her ikisi de birbirine aşıktır ama ikisine de cesaret lazımdır. Tabi bu konuşmaya Zehra da kendini ve geleceğini hazır hissetmelidir. Ömer ile mutlu gerçek bir yuva kurmak için zorlu bir süreçten geçeceğini biliyor mudur?

Diğer taraftan ise Hilmi Yılmaz’ın öfkesi dinmek bilmez. Yapılanların hesabını sormak için planlar peşinde dolanır. Ömer ve Mert için elinden geleni arkasına koymayan Hilmi Yılmaz için Mert’te asla boş durmaz. Yeni planlar ile Hilmi Yılmaz’ın ipini çekmeye kararlıdır.

Hilmi Yılmaz’ın aklında ise Zehra vardır. Hilmi Yılmaz Zehra için ne düşünüyordur ne yapacaktır? Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi mesaj bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Allah hilmi yılmazla aleve akıl versin versin ki bir an once ne kadar kotu olduklarını anlayıp diziden ayrılsınlar

Comments are closed.