Adını Sen Koy 164. Bölüm Özeti (4 Mayıs Perşembe) Neler Olacak?


Güncelleme: 1 Mayıs 2017 : 22:37
13

Sevilerek izlenen Adını Sen Koy 164. Bölüm Özeti (4 Mayıs Perşembe) Neler Olacak? neler yaşanacak diye merak içindesiniz sizlerde bizim gibi. Değerli dizi meraklıları bu hafta en çarpıcı olaylardan biri Alevin ortadan kaybolması. Hilmi Yılmaz ile Alevin arasında neler olacak dersiniz?

Bildiğiniz üzere son bomba olayından sonra Ömer ve Zehra arasındaki ilişki oldukça güzel bir seviyede ilerlerken Alev tüm kıskançlığı ile Zehranın üstüne gitmeye hem kendi huzurunu hemde tüm ailenin huzurunu bozdun diyerek onu zan altında bırakıp küstürüp konaktan ve Ömerden uzaklaştırmaya çalışmıştı.

Ancak Ömerin bu olayların bir türlü farkına varmaması ve üstün körü cümlelerle geçiştirmesi Zehrayı yine üzmüştür. Gerekli mesafeyi bir türlü korumayan Ömere kızmakla elbette haklı Zehra.. Diğer yandan Alevin Hilmi Yılmazın yaptıklarını öğrenmesi ile durumun rengi değişmeye başlar. Hilminin Ömeri  öldüreceğinden korkan Alev Hilmi ile arasını kesin olarak acar.

Diğer yandan Mert babasının yaptıklarını öğrendiğinde artık böyle bir babası olduğu için oldukça utanmaktadır. Her defasında Ömer ve Zehrayı öldürmek istemesinin nedenini bir türlü çözememiştir. Ancak ne olursa olsun babasına dur demenin vakti çoktan geçmiştir..

Adını Sen Koy 164. Bölüm Özeti (4 Mayıs Perşembe) Neler Olacak? detayları ve geniş özeti ilerleyen saatlerde paylaşacağız. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

13 YORUMLAR

 1. Artık birbirlerine aşklarını itiraf etsinler.Gerçekten evli olarak yollarına devam etsinler.Artık bunu g9örmek istiyoruz.İzleyici olarak sanırım buna hakkımız var.

 2. ЧОКМУ ЗОР САНИ СЭВИЕРИМ ДЭМАК ЯЯЯЯ ОМАР АРТЫК АДЫМЫНЫ АТ СОЙЛА

 3. БЭН ЙУРТ ДЫШЫНДАН ИЗЛИЁРУИ ДИЗИЕИ ОМАРИ ЧОК СЭВИЁРУМ ДИЗИНИН АШКЛА ДОЛУ ОЛМАСЫНЫ ИСТИЙОРУМ АЛАВИН ФОЙАСЫ ОРТАЯ ЧКСЫН ОНДАН НАФРАТ ЭДИЁРУЗ

 4. anonim sen bence diziyi dikkatla izle. tamammi cok guzel film her kes severek izliyor ben ve ailem zehra ve omeri coook seviyorum

 5. Bende atolye ve digerlerini atliyorum sadece omer ve zehra kismina bakiyorum oonuda bazen kanal degistiriyorum hic heyecan yok. Bos bos hayal ve bakisma baska hic bir halt yok

 6. Ya yeter be o ona bakiyo o ona ogle ogle saat doluyo ortada hic bise yok bu senaristler ne bizim yaziyolar be zehra abos bos bakiyo cok pasif. Hic begenmedim 2 bolumdur bakmiyorum

 7. Artık biraz gelişme olsun.haftanın 3 günü Alevin kaçırılmasıyla geçti Yeter çok sıkıldık.Tam artık her şey yoluna girdi derken bir kaçırılma olayı daha..Dizi sezon finali yapacak hala biz güzel bir sonuç göremedik.Lütfen senarist bu söylediklerimizi duysun.:( 🙁

 8. Ömer ve zehra yı çook seviyorum alev artik onlari rahat bıraksin źehra ve ömer artik aşk olďügunu şöylesin ???????zehra ömer??????❤??❤??????❤❤❤❤❤❤❤❤???????❤????

 9. Ömer ve zehra yı çook seviyorum alev artik onlari rahat bıraksin źehra ve ömer artik aşk olďügunu şöylesin ???????zehra ömer??????❤??❤??????❤❤❤❤❤❤❤❤???????❤????

 10. Aleve verilen baş rol görevi, Ömer ve Zehra’nın bazı olaylar hakkında birbirlerine bilgi vermemesi ki bu bilgilerin ne hikmetse açık kalmış kapı aralığından öğrenilmesi, koca evde güvenlik kamerası yok ama işlerini bilgisayardan yönetebiliyorlar yani teknolojiyi biliyorlar ama boş…koca 160 bölüm olmuş karşılıklı isim yok.60. Bölümde neyse 160. Bölüm de aynı bakışma, hiç ilerlememiş. İsim yok doğru dürüst konuşma yok. Günlük hayat bu kadar mı kısır döngü. Olaylar (sanki baş rollerde gibi) alev , Hilmi yılmaz, mehtap üzerinde dönüyor. Baş rollerdekiler salak, diğerleri akıllı. Böyle baş rol görülmemiştir herhalde bravo ya nasılda böyle bir senaryo becerdiniz!
  Valla atölye, alev, hilmi yılmaz, mehtap bölümlerini atlıyorum.yani benim için, yaptiğiniz dizi 15 dakika.diğer izleyicilerinde ayni düşünceyi paylaştiğina inaniyorum. Bence izlenmeyen 30-40 dk için boşuna emek harcamayin yada senaryoyu değiştirin.hele ki alev ayni yatak odasinda yatacaksa, bir erkek olarak (kadin için de ayni) türk aile yapisina uymayan kareleri şiddetle kiniyorum.bu tür sahneler zaten diğer kanallarda bol. Bir an önce senaryoyu yeniden gözden geçirin. Yapilan senaryo çok basit ve kisir.hep ayni şeyler.replikler de ayni.”tamam. Olur, iyimisin. Düşünün ya bombadan kurtulmuşlar birbirlerine adi ile söyleyemiyorlar.zorla sariliyorlar.” Hazal’In sevgilisi var da sette nöbet mi tutuyor bazi roller oynanmasin. O zaman oyuncu olmayacaksin kardeşim. Tamam diğer dizilerdeki gibi de çok sulu, seviyesiz yakinlaşmalar olmasin.aaah, aaah yine de iş dönüp dolaşip senaryoya dayaniyor. Bence senarist değişsin. Yani baş değişirse diğer organlarinda hareketlerinin değiştiğini göreceksiniz.

 11. Berbat bir film.Çok güzel işlenebilecek bir konu acemi bir senarist kadrosu tarafından mahvediliyor.

Comments are closed.