Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri


Güncelleme: 18 Aralık 2018 : 11:48
1

İlk günden beri heyecan ile takip edilen Yasak Elma dizisini her Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında izlemek, seyirciyi çok sevindiriyor. Dizinin konusu ve her hafta çıkan bölümleri kadar dizide oynayan oyuncuların kıyafetlerinin markaları da çok konuşuluyor ve merak ediliyor. Hatta öyle ki, dizide rol alan Şevval Sam’ ın (Ender karakterinin) giydiği her kıyafet çok merak ediliyor, araştırılıyor, beğeniliyor. Bunda Şevval Sam’ın kendisine her giydiğini yakıştırması da büyük bir katkı aslında. İşte Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri ;

Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 27. Bölümde Neler Oldu?

Halit’in beklenmeyen hamlesiyle Alihan amacına ulaşmak için uğraşmak zorunda olacağını anlar. Zeynep ise yeni yetkileriyle iş yerine dönüş yapar. Alihan, Zerrin’e Halit’in tarafında durmasının hesabını sorar. Evdeki gerginliğin artmasıyla birlikte Halit’in kabalıklarının dozu da artıyordur. Yıldız’ın evliliğiyle ilgili kafasındaki soru işaretleri giderek artar, kendini dinlemek için uzaklaşmak ister. Erim’in yanlış arkadaşlıklar edinmesine çok kızan Yıldız, arkadaşlarını evden kovar. Bunun üzerine Halit, çok sinirlenir ve Yıldız ile arası bozulur.

Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri

Eda Ece’nin giydiği kabanı Ufak Tefek Cimayetler dizisindeki Bade İşçil (Pelin) ‘de giymişti. Kabanın markası Exquise Official, fiyatı ise 1460 TL‘ dir.

Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri

Şevval Sam’ın (Ender’in) giydiği siyah elbise Birgül Göralcan ‘dır. Aynı elbisenin beyaz rengini Ufak Tefek Cinayetler dizisinin final bölümünde Gökçe Bahadır (Oya) giymişti.

Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri

Sevda Erginci’nin (Zeynep) giydiği kazağın markası Mango fiyatı ise 299, 99 TL’den 199,99 TL‘ye düşmüştür.

Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri

Şevval Sam’ın (Ender) giydiği kırmızı takım bölüm biter bitmez çok soruluyordu. Takımın markası Eclectic Concept’ e aittir.Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri hakkında elimize bilgi düştükçe web sitemizde paylaşacağız. Siz Yasak Elma 27. Bölüm Kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Styling bakımından Türkiye’nin en iyi dizilerinden biri olan Yasak Elma’ da en çok kimin tarzını beğeniyorsunuz? Özellikle dizide Şevval Sam’ ın (Ender’ in) tarzı çok konuşuluyor ve neredeyse her bölüm onun kıyafetleri soruluyor. Bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Her pazartesi Fox TV ekranlarında görüşürüz.

1 YORUM

Comments are closed.