Yamaç, Vartolu ve Cumali Çukur’u Nasıl Geri Alacak? Eski Haline Dönecek mi?


Güncelleme: 17 Eylül 2018 : 22:45
2

Çukur dizisi yeni sezona başlayınca herkesin aklında o eski Çukur geldi. Çukur’un şimdiki hali izleyenleri üzdüyse de nasıl geri alınacağı ise merak ediliyor. Yamaç ve Vartolu Çukur’u nasıl geri alacak? Cumali ekibi nasıl toplayacak?

Evet yukarda da söylediğimiz gibi Cumali ekibi toplayacak. Şuan Çukur dağılmış ve tüm Çukur ahalisi ya kendi kabuğuna çekilmiş ya Çukurdan çıkmış ya da Karakuzuların tarafına geçmiştir. Karakuzular Çukur’u aldıktan sonra tüm kötülükler ve pis işler Çukur’a yerleşmiştir. Çukur nasıl geri alınacak?

Aslında bu sorunun cevabı 1. sezonun final sahnesinde yer almıştı. Neler olmuştu? Vartolu Çukur’dan çıkmış ve bitik bir halde gezmektedir. Kendisine kötü bir mekan bulan Vartolu orada hayatta kalmaya çalışmaktadır. Ancak Yamaç onu takibe almıştır.

Yamaç Vartolu’nun kaldığı yere gider. Ona işlerinin olduğunu ve kendisine borcunun olduğunu söyler. Vartolu ise göğsünü açar ve borcunu almasını ister. Yamaç “sana canlı ihtiyacım var” der. Çukur’u almaya gidecez der ve “ya ölecez ya alacaz” diye de ekler. Vartolu kabul eder ve o virane odadan çıkarlar.

Dışarda ise birisi onları beklemektedir. Vartolu sorar “bu kim” diye. Yamaç ise “yolda öğrenirsin” der. Dışarda elinde tesbih ile bekleyen Cumali’dir. Hapisten çıkmış ve Çukur’u geri almak için harekete geçmiştir. Şuan bu olaydan 1-2 ay öncesi 2. Sezonun 1. bölümünde anlatılmaktadır.

[kirmizitext]Çukur 2. Sezon Oyuncu Kadrosu, Yeni Gelen Oyuncular <<<tıkla[/kirmizitext]

Cumali hapisten ölü süsü verilerek çıkmıştır. Çıktıktan sonra Yamaç ve Vartolu’yu bulacak olan Cumali, Çukur’u geri almak için harekete geçecektir. Merak edenler için Çukur 1. sezon final sahnesi aşağıdadır. Sizlerde Çukur’un geri alınması ile ilgili görüşlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz