Survivor 29 Nisan 2018 Pazar Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? İşte Eleme Adayları!


Güncelleme: 29 Nisan 2018 : 22:42
2

Survivor 2018’de dengeler değişmeye başladı. Survivor 29 nisan pazar akşamı 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bilindiği üzere bu hafta 24-27 nisan arasında toplu sms  oylaması yapıldı. Halk, desteklediği  yarışmacıya oy göndererek finale giden yolda en büyük desteği verdi. Bundan sonra elemeler, toplu sms sonuçlarına göre en düşük oyu alan yarışmacının adaya veda etmesiyle sonuçlanacak. Survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 

Acun Ilıcalı’nın bu uygulaması Survvior’da sürecin hızlanacağı ve çekimlerin önceden yapılacağının sinyallerini verdi. Bu haftaya kadar eleme potasına giren adaylar yaklaşık 24 saat süren  oylama sonucuna göre eleniyordu. Bundan sonra süreç hızlanacağı için oylama önceden yapıldı.

Survivor 2018’de takımlar artık dokunulmazlık oyunlarına daha çok önem veriyor. Çünkü bundan sonra  oylama süresi dolduğu için adaylar eleme potasına girdikten sonra daha önce yapılan sms oylamasının sonucuna göre adaya veda edecek. Önceki sistemde eleme adayı olan isimler, yaptıkları konuşmalarla halkın fikrini değiştirebiliyordu. Artık potaya giren isimler için geri dönüş yok. 28 nisan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı aday olarak Murat, Yağmur ve Birsen oldu. Yağmur ve Birsen aynı sayıda oy aldığı için ikisi de aday olarak çıktı. Murat, Hilmicem ve Damla performans grafiğine bakarak karar verdiklerini bu yüzden Yağmur’u tercih ettiklerini oylama sırasından açıkladı.

Survivor 2018’de dün oynanan dokunulmazlık oyununa kadar gönüllüler 11 oyun üst üste kazandı. Ve güçlerini, yapabileceklerinin sınırlarını hem rakip takıma hem izleyenlere ispatlamış oldu. Survivor 29 nisan 2018 pazar oynanacak dokunulmazlık oyununda Yağmur ve Murat’ın karşısına kim geçecek?

Survivor 2018 29 nisan oynanan dokunulmazlık oyunu ne hız ne güç ne de atış yeteneği gerektiriyor. Survivor 2018’de bu akşam yapılan dokunulmazlık oyununda adaylar gözleri kapalı bir şekilde rakibin sırtındaki kumaşı koparmaya çalışacak. Bu tür yarışlarda ünlüler takımının daha başarılı olduğunu biliyoruz. Aldığımız tüyolar ve tahminlerimiz doğrultusunda 29 nisan dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı.

Survivor’da heyecanın dozu giderek artıyor. 58. bölümde yapılacak karşılaşmada hangi takımın üstünlük kazanacağı herkes tarafından merak ediliyor. Survivor son oynanan dokunulamazlık oyunu sırasında Nagihan ve Elif’in kavgası oyuna damga vurdu.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu 10-4 skorla kaybeden gönüllüler takımı 2. dokunulmazlık oyunun kazanmak ve karşı takımdan birinin gitmesini sağlamak için büyük efor sarf edecek.

Sizce Survivor 2018 29 nisan oynanan 2. dokunulmazlık oyunu kim kazanacak?

2 YORUMLAR

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz