Masum Değiliz Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?


Güncelleme: 10 Nisan 2018 : 22:42
6

Atv ekranlarında kısa süre önce yayın hayatına başlayan Masum Değiliz dizisiyle ilgili şaşırtan bir haber geldi. Dizinin düşük reytinglerden dolayı  ekranlara veda edeceği açıklandı. Masum Değiliz neden final yapıyor? Neden bitiyor? Final tarihi ne zaman? Masum Değiliz neden yok? Sorularını yanıtı haberimizin devamında.

Atv hiç şüphesiz 2018 sezonuna en başarılı girip yapan kanal oldu. Özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisiyle rekor üzerine rekor kıran kanal bir çok yeni dizi projesini de art arda ekrana getirdi. Masum değiliz gerek konusu gerekse kaliteli oyuncu kadrosuyla kendisini diğer dizilerden ayırmayı başaran bir proje. Aksiyon, gerilim ve aşkı dozunda harmanlayan bir sonraki bölümün iple çekildiği bir dizi oldu. Fakat diziyle ilgili kötü haberin bu kadar çabuk gelmesi Masum Değiliz neden final yapıyor? Masum Değiliz neden bitiyor neden yok sorularını beraberinde getirdi.

İlk iki bölümle ortalama 1 milyon 300 bin izleyici kitlesine ulaşan dizi aslında başlangıç için iyi bir reyting aldı diyebiliriz. Ayrıca şuan reyting rekorları kıran bir çok dizinin de ilk bölümlerinde vasat bir başlangıç yaptığını söyleyebiliriz. Dizinin henüz 2 bölüm yayınlanmasının ardından hemen final kararı alması yayıncılık esasları gereğince ne kadar etik tartışılır. Diziyi yayın gününde ve saatinde ekranda göremeyen dizi severler Masum Değiliz neden yok sorusunu inretnet ve sosyal medya hesaplarından araştırdı.

Dizi çekilen stok bölümler yayınlanır yayınlanmaz ekranlara veda edecek. Bu kadar kaliteli oyuncuyu bir araya getiren Masum Değiliz dizisi ekranlar için büyük kayıp olacaktır. Masum Değiliz dizisini ekrana getirmek için Bahtiyar Ölmez dizisini final yaptıran Atv, yine geniş bir izleyici kitlesinin kendine küstürecek.

Uzun süre ekrana gelmesi için bekledikten sonra bu kadar kısa sürede final yapması hem kanal adına hemde yapım şirketi adına büyük hayal kırıklığı yarattı.

Sizler Masum Değiliz dizisinin final konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Masum Değiliz final yapmasın diyorsanız yorum kısmında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Konuyu bir sonuca bağlasaydınız bari izleyicilere hicmi saygınız yok hadi final çekimi pahalı… son bölümde yakalanma sahnesinde karakterlerin akibetini yazsaydınız… buranı zor geldi

Comments are closed.