Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Oyuncu!


Güncelleme: 28 Şubat 2019 : 22:17
0
Çiğdem Selışık Onat

Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu güne büyük bir seyirci kitlesi edinmeyi başaran dizi Kardeş Çocukları’na sürpriz bir oyuncu dahil oluyor.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Alara Turan ve Engin Alkan’ın yer aldığı, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği, Gold Film yapımcılığında yayınlanan diziye hangi ünlü oyuncu dahil oldu? Detaylar haberimizde..

Kardeş Çocukları 6.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ümran ve Yıldırım, yıllar sonra geçmişin hesaplaşmasına dalarken, Umay Hayat’a geçmişle ilgili bambaşka bir hikaye anlatır. Umay’ın tuzağına düşen Hayat, annesiyle ilgili yeni bir hayal kırıklığının pençesinde, bir kez daha dağılır. İki kız kardeşin gerçek hikayesine kulak misafiri olan Volkan ise öğrendiklerinin ağırlığıyla büyük bir karar vermek üzeredir. Diğer yanda, Volkan ve Hayat arasındaki çekim giderek gözle görülür hale gelirken, Hayal ve Hayat ilk kez Volkan yüzünden karşı karşıya gelir. Ümran’la arasındaki duvarları yıkmaya kararlı olan Yıldırım’ın attığı beklenmedik adım ise, düşman kardeşler için yepyeni bir dönemi başlatır. Öte yandan, Ümran’a olan hastalıklı sevgisiyle kıvranan Cemal, hızla Umay’ın kontrolünden çıkar. İki kardeş de büyük tehlike altındadır. Yıldırım’ın ailesinin Amerika’dan dönmesi ise, sadece Ümran ve Umay için değil, Hayal ve Hayat için de sarsıcı sonuçlara gebedir.

Kardeş Çocukları’na Hangi Ünlü İsim Dahil Oldu?

Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı Kardeş Çocukları dizisinin kadrosuna katılan isim Çiğdem Selışık Onat oldu. Oyuncu 14 Mayıs 1939 Ankara doğumludur. Daha önce rol aldığı dizi Ufak Tefek Cinayetler olmuştur. Oyuncu dizide Mehmet Aslantuğ’un hayat verdiği Yıldırım karakterinin annesi rolüne hayat verecek.