Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tüm karakterleri ve Rolleri


Güncelleme: 29 Haziran 2017 : 22:31
16

Atv ekranlarının yeni dizisi Kanatsız Kuşlar’da kimler rol alıyor?, Kanatsız Kuşlar dizisinde kimler oynuyor? Kanatsız Kuşların başrol oyuncuları kimler?

Atv, yaz sezonu için yepyeni bir diziyi izleyicisi ile buluşturuyor. Kanatsız Kuşlar dizisi için bir süredir cast çalışmalarını devam ettiren Atv, oyuncu kadrosunu belirledi.

Kanatsız Kuşlar dizisinin konusu; Çocuklarını kaybetmekle yüzyüze kalan Nefise’nin çocuklarını kaybetmemek için İstanbul’da verdiği hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda kesin anlaşma sağlandı.

Kanatsız Kuşlar dizisinin başrollerinde Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç ve Fatih Al yer alacak. Ayrıca dizide Servet Pandur, Yusuf Baymaz, Ahmet Varlı, Seda Türkmen, Evren Bingöl gibi isimler de olacak.

Kanatsız Kuşlar (Onur) Ümit Kantarcılar kimdir?

1987 doğumlu olan oyuncu Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 2006 yılında Hayat Türküsü isimli dizideki Cengiz rolü ile tanınmaya başlamıştır. Ardından İki Aile, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Çakıl Taşları, Pis Yedili ve Şehrin Melekler gibi dizilerde önemli roller üstlenen oyuncu birçok yarışmanın sunuculuğunu da üstlenmiştir.

Kanatsız Kuşlar (Zeynep) Melis Tüzüngüç kimdir?

1994 doğumlu olan oyuncu Yıldız Masalı isimli dizi ile ekranlara merhaba demiştir. Böyle Bitmesin, Harem, Babam Sınıfta Kaldı dizilerinde rol alan oyuncu Baba Candır dizisindeki Ceylan karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınma fırsatı elde etmiştir.

Kanatsız Kuşlar (Muzaffer) Fatih Al kimdir?

1976 doğumlu olan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Hazan Mevsimi, Sihirli Annem, Evdeki Yabacılar, Not Defteri, Sonsuz Aşk gibi yapımlarda yer alan oyuncu aynı zamanda söz yazarlığı da yapmaktadır.

Kanatsız Kuşlar Servet Pandur kimdir?

1970 doğumlu olan oyuncu Unutma Beni dizisi sayesinde büyük bir çıkış yakalamıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Vural Namlı’nın annesini canlandırmıştır. Yılanların Öcü dizisinde de rol alan oyuncu en son erken final yapmak zorunda kalan İçimdeki Fırtına dizisi ile ekranlarda olmuştur.

Kanatsız Kuşlar Yusuf Baymaz kimdir?

1989 doğumlu olan oyuncu yakışıklılığıyla dikkat çekmektedir. Fatih Harbiye isimli dizide Emre karakterine can veren oyuncu daha sonra bir yapımda yer almamıştır.

Kanatsız Kuşlar (Ahmet) Ahmet Varlı kimdir?

Maltepe Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olan oyuncu Bu Kalp Seni Unutur mu dizisi ile ekranlara ilk adımını atmıştır. Ardından yer aldığı Yılanların Öcü dizisindeki kötü karakteri ile tanınmıştır. En son Benim İçin Üzülme dizisi ile ekranlarda olmuştur.

Kanatsız Kuşlar Seda Türkmen kimdir?

1986 yılında doğmuş olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olmuştur. Güzelliğiyle göz kamaştıran oyuncu Mutlu Ol Yeter dizisi ile ekranlarda olmaya başlamıştır. Ardından yeteneği ve kabiliyeti sayesinde Fatih Harbiye dizisinde oynama fırsatı yakalamıştır. En son Hayatımın Aşkı dizisi ile ekranda olmuştur.

Kanatsız Kuşlar Evren Bingöl kimdir?

1980 doğumlu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Melekler Korusun, Geniş Zamanlar, Meddah gibi yapımlarda yer almıştır.

Kanatsız Kuşlar Dizi Müziği-Jenerik Müziği Dinle <<< Tıkla


Kanatsız Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerelerde Kurulmuştur <<< Tıkla


Kanatsız Kuşlar Tuttu mu? Kanatsız Kuşlar Erken Final mi Yapıyor? <<< Tıkla

 

16 YORUMLAR

  1. Ahmet denilen pis herifi getirip verseler bir kaşık suda boğarım. 1 karış boyuyla hava atıyor herkese. Benim yanıma gel ağzını burnunu kırarım senin. Boka benziyorsun bi de.Sarı yelloz

  2. Ahmet denilen pis herifi getirip verseler bir kaşık suda boğarım. 1 karış boyuyla hava atıyor herkese. Benim yanıma gel ağzını burnunu kırarım senin. Boka benziyorsun bi de.Sarı yelloz

Comments are closed.