Kanatsız Kuşlar 21 Eylül 14. Bölüm Fragman ve Özeti


Güncelleme: 14 Eylül 2017 : 20:51
0

Nefise’nin gördükleri onu şok etmiştir. Zeynep ve Onur’u çok yakınlaştıklarını gören Nefise bu işin peşini bırakmaz. Kanatsız Kuşlar 14. Bölüm fragmanı haberimizde.

Kanatsız Kuşlar dizisinin geçtiğimiz haftaki bölümünde neler olmuştu? Zeynep ve Onur’un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşmüştür. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur’la doludizgin aşkını yaşamaktadır.

Tuba, Muzaffer’le vakit geçirmek için Nefise’nin bir anlık yokluğundan yararlanır. Kaan, Cemre’nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Küçük Aysun, Mert’le oynarken, Mert’in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun’u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun’u savunan Emre ile Muzaffer’in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olmuştur.

Emre, intikam hırsıyla, Behzat’ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar. Zeynep için kavga eden Onur ve Ahmet’in arasında ise ipler iyice gerilir. Artık, Onur’un, Ahmet’i mahvetmek için bambaşka bir planı vardır.

Kanatsız Kuşlar yine heyecan dolu bölümler ile haftaya atv ekranlarında olacak. Kanatsız Kuşlar 14. bölüm fragmanı çok yakında haberimizde.

Kanatsız Kuşlar 14. Bölüm Fragmanı-Güncellenecektir

https://www.youtube.com/watch?v=yJkXE1_9GUU