Kanatsız Kuşlar 13 Temmuz Özeti-5. Bölüm Fragmanı


Güncelleme: 7 Temmuz 2017 : 00:41
0

Nefise çocuklarını bir arada tutmayı başarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Kanatsız Kuşlar 5. Bölüm Fragmanında.

Çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer ayarlar. Ancak Ahmet’in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur. Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olup, yeni bir ev tutmaya karar verir.

Oysa Azime’nin Nefise’yi villadan göndermeye niyeti yoktur. Muzaffer ise giderek Nefise’ye bağlanmaya başlamıştır. Nefise’yi herkesten kıskanan Muzaffer, beklenmedik bir karar verir ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Öte yandan Emel, Zeynep ve Onur’un giderek yakınlaşmalarını kıskanmaya başlamıştır. Onur’un Zeynep’e şirkette çalışması için iş teklif ettiğini öğrenen Emel, Zeynep’in işe girmesini engellemek için bir plan yapar.

Kanatsız Kuşlar dizisinin konusu kısaca şu şekilde; Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerelerde Kurulmuştur


Kanatsız Kuşlar Nefise Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler


Kanatsız Kuşlar Tuttu mu? Kanatsız Kuşlar Erken Final mi Yapıyor?


Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tüm karakterleri ve Rolleri

-Fragman Güncellenecektir-

https://youtu.be/nE5zwBx4i90