Kadın Dizisinde Kim Ölüyor? Kadın 45. Bölümde Neler Olacak?


Güncelleme: 23 Aralık 2018 : 11:00
0

Fox tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisinin 45. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Fragmanda olay sahnelere yer verildi.

Başrollerinde Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Şerif Erol, Bennu Yıldırımlar gibi önemli isimleri buluşturan Kadın dizisinin 45. bölümünde neler olacak?

KİMİ ÖLDÜRDÜLER?

Kadın dizisinin 45. bölümü 25 Aralık Salı günü Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Kadın dizisinin 45. bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı. Fragmanda Bahar’ın evini basan silahlı kişilerin bir kadını öldürdüklerini söylediği sahne olay yarattı.

EVDE KİMLER VARDI?

Sarp’ın Bahar ve çocukları evden apar topar götürmeye çalıştığı sahnelere yer verilen 45. bölüm fragmanında hemen arkasından silahlı kişilerin evi bastığı görülüyor. Nezir’in adamları tarafından evin basılmasının ardından silah sesleri duyuluyor ve adamlar kaçarken ‘Kadın öldü’ diyerek arabaya binip hızla uzaklaşıyor. Evde Bahar’ın annesi Ceyda ve Yeliz’in olduğu tahmin ediliyor. Yoksa bu isimlerden biri hayatını kaybedip diziden ayrılacak mı?

Bakalım Kadın dizisinin 25 Aralık Salı günü yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Kadın dizisi Salı günleri yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

KADIN DİZİSİ

Medyapım prodüksiyonluğunda hayata geçen Kadın dizisinin yapımcılıklarını Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy birlikte üstleniyor. Senaryo yazarlığını Hande Altaylı’nın yaptığı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturmakta.

Kadın dizisinin başrollerinde ise Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Şerif Erol, Ayça Erturan, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil gibi isimler yer alıyor.