Kadın Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?


Güncelleme: 25 Nisan 2019 : 22:11
0
Kadın Sezon Finali

FOX ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Kadın sezon finaline gidiyor. Peki dizi ne zaman Sezon finali yapacak? İşte detaylar haberimizde..

Kadın’ın son bölümünde neler yaşandı? İşte 59.bölüm özeti..

Kadın 59.Bölüm Özeti! Son Bölümde Neler Yaşandı?

Emre’nin Şirin’in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin’den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda’nın oğlunun Emre’den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda’nın yanında alır. Şirin’in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda’nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

Ceyda’dan Bahar ve Sarp’ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar’ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar’dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif’i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?

Kadın Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman ve Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin paylaştığı, reytingleriyle kanalını memnun etmeyi başaran Kadın dizisi 28 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan 64.bölümüyle sezon finali yapacak. Yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.