Eşkiya(Edho) Hızır Nevzat’ı Öldürecek mi? Nevzat Diziden Ayrılacak mı?


Güncelleme: 26 Aralık 2017 : 22:46
0

Eşkiya’da ortam gerilmeye devam ediyor. Hızır Nevzat hakkındaki gerçekleri öğrendikten sonra onu ortadan kaldırmak için planlar yapmaktadır. Tabi diğer taraftan da Hızır namlunun ucundadır. Hızır Çakırbeyli, Nevzat’ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer’in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratmıştır. Eşkiya(Edho) Hızır Nevzat’ı Öldürecek mi? Nevzat Diziden Ayrılacak mı?

Nevzat’ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır’ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan’ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir.

Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat’ın namlusunun ucunda bulurlar. Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır. Hzıır Nevzat’ı öldürecek mi? Nevzat diziden ayrılacak mı?