Eşkiya (EDHO) 78. bölüm Fragmanı-Hızır Ali ve Alpaslan Yumruk Yumruğa


Güncelleme: 30 Ekim 2017 : 09:42
0

Eşkiya (EDHO) 78. bölüm Fragmanı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü 78. Bölümde yine aksiyon durmak bilmiyor. Bu sefer Hızır oğlu, tutuştuğu sevdadan vazgeçmek istemez. Bu uğurda kuzeni Alpaslan ile yumruk yumruğa kavga bile eder.

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.
Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.
Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. Bölüm Fragmanı

https://youtu.be/hcUK5j6Iv5s