Diriliş Osman Dizisinde Osman Engin Altan Düzyatan Olsun Diyenler


Güncelleme: 23 Ekim 2018 : 08:39
34

5 sezondur ekranlarda kendine yer bulan aksiyon ve tarih kokularıyla büyük bir izleyici kitlesi tarafından ilgi ile takip edilen Diriliş Ertuğrul yerini Diriliş Osman dizisine bırakmaya hazırlanıyor. Kasım ayı içerisinde Çarşamba günü 5. sezonun ilk bölümüne başlayan Diriliş bu güne kadar ilk günkü kalitesini korudu. Dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan ise Diriliş serüveni boyunca tahmin edemeyeceği kadar büyük bir kitle tarafından sevildi.

Diriliş severler hatta Engin Altan Düzyatan severlerin kafasını kurcalayan o soru gündeme geldi. Diriliş bitince Engin Altan Düzyatan Diriliş Osman dizisinde rol alacak mı? Diriliş Osman dizisi başrol oyuncusu kim olacak? Diriliş Osman dizisinde Osman karakterine Engin Altan Düzyatan mı hayat verecek? Diriliş Osmanın yolu Osman Kim? Hangi oyuncu canlandıracak? Merak dolu sorularla sizleri yalnız bırakmak istemeyiz.

Geçtiğimiz yani geçeceğimiz sezon (6. sezon) için külislerde konuşalanlar Engin Altan Düzyatan’ın Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacağı yönünde. Hatta sezon tanıtım fragmanında da Ertuğrul Bey’in öldü olarak gösterilmesi konuşulanlara gerçeklik payı katarak seyirciyi meraklandırmak içindi.

Diriliş Ertuğrul gerçek tarihten ayrılmamak için çok uğraşsa da bazen senaryo gereği çıkabiliyor. Sorumuzun cevabına gelince birincisi bizce Eruğrul Bey Diriliş’in son bölümlerinden birinde diziden ölerek ayrılacak. Ertuğrul Bey öldüğüne göre Diriliş Osman dizisinde Osman karakteri için Engin Altan Düzyatan yerine başka bir oyuncu ile anlaşılacak. Bu oyuncunun da detayları geldi.

konu ile ilgili ihtimaller nelerdi, kulislerde neler konuşuldu? Diriliş Ertuğrul da Ertuğrul Bey dizinin final bölümüne yakın zamanda daha da yaşlı bir görünüm verilecek. Diriliş Osman dizisinde ise yaşlanmış olarak göreceğimiz Ertuğrul Beye kendisine çok benzeyen daha yaşlı biri hayat verecek. Diriliş Osman’ın Yolu dizisinde Osman karakterine Engin Altan Düzyatan hayat verecek denmişti.

Bütün bunlar sadece bizim fikirdi. Her şey daha başka yönde de gelişebilir demiştik. Fakat Engin Altan Düzyatan gibi yakışıklı, karizmatik, herkes tarafından sevilen, oyunculuğu ile göz dolduran bir karakteri bırakacaklarını düşünmüyorduk. Ki öyle olmadı ve Diriliş Osman dizisinde Osman karakteri için Burak Özçivit ile anlaşıldı.

Seyircilerin de severek izlediği Engin Altan Düzyatan için siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Engin Altan Düzyatan Diriliş Osman dizisinde rol almalı mı? Diriliş Osman’ın yolunda Dizi ile bütünleşmiş bir karakter olan Engin Altan Düzyatan olsun istiyorsanız yorum kısmından bizlere mesaj bırakabilirsiniz. Burak Özçivit rolünün hakkını verir mi?

34 YORUMLAR

  1. Osman karterin sadece ENGİN ALTAN DÜZYATAN olmalı lütfen diziden ayrilmasin çünkü bu dizi sadece ENGİN ALTAN DÜZYATAN sayesinde bukadar izleniyor.

  2. ENGIN ALTAN DÜZYATAN osman beyi oynayacak tek kişidir lütfen diziden ayrılmasın ENGİN ALTAN DÜZYATAN olmazsa dizinin hicbir anlamı kalmaz çünkü bu diziyi izlenir yapan ENGİN ALTAN DÜZYATANI bu dizide ve devamı olan osman beyde ekranda gormek istiyorum.

  3. Osman karterin sadece ENGİN ALTAN DÜZYATAN olmalı lütfen diziden ayrilmasin çünkü bu dizi sadece ENGİN ALTAN DÜZYATAN sayesinde bukadar izleniyor.

  4. Bance osman rolini en iy engIn altan yapar cunki dirilis ertogrulda bizi ekrana bagladi babasinin yuzi ertogrula benziyo diyebiliris yada yok oynamsyn ertogrulu halimesiz dusenemiyorum oynujaksada halime yani esra bilgicdr olsun yada engin altan olsun ne olur yonetmenler senarisler tija etyorum

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz