Bizim Hikaye Merve Kimdir? Oynadığı Diziler?


Güncelleme: 20 Ocak 2019 : 00:19
0
Bizim Hikaye Merve Kimdir?

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başladığı ilk günden bugüne seyirciyi hem komedisiyle hem de dramıyla etkilemeyi başaran, Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu sevilen dizi 3 haftalık aranın ardından seyircisiyle buluşmak için gün saymaya başladı.

Dizinin yayınlanan son bölümü yani 53.bölümde neler yaşanmıştı? Şimdi hep birlikte bunu hatırlayalım.

Bizim Hikaye 53.Bölüm Özet! 3 Hafta Önce Neler Yaşanmıştı?

Barış’ın ölüm haberi bütün aileyi büyük bir acıya sürüklerken, Filiz’in düğün günün ertesinde yaslı bir dul olmaktan çok daha büyük bir sorunu vardır artık. Elibollar Nihal’in başlarına açacakları dertten kurtulmuşlardır belki ama şimdi Filiz’in onlara getirdiği yeni haberle mücadele etmek zorundadırlar. Herkes bu yeni sorunla kendi yöntemleriyle başa çıkmaya çalışırken, Filiz herkesi hayrete düşüren yepyeni bir çözümle karşılarına çıkar. Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Elibollar’a hayatın ve Barış’ın ardında bıraktığı mirasın getireceği insanlar ise henüz tükenmemiştir.

Bizim Hikaye 54.Bölümde Neler Olacak?

3 haftalık aranın ardından gelen yeni bölüm tanıtımında gördüğümüz üzere diziye Merve isimli yeni bir karakter dahil olacak ve bu kişi Barış’ın kız kardeşi rolünde diziye gelecek. Öte yandan Nihal ise Cemil ile birlikte Barış’ın yaşadığını ispatlamak için çabalamaya devam edecek.

Bizim Hikaye Merve (Nur Berfin Çiroğlu) Kimdir? Daha Önce Rol Aldığı Diziler?

Bizim Hikaye kadrosuna Barış’ın kız kardeşi olarak katılacak olan Merve yani Nur Berfin Çiroğlu, 22 Aralık 1992 İstanbul doğumludur. Henüz oyunculuk konusunda oldukça yeni sayılan Çiroğlu daha önce Adını Sen Koy ve Bir Litre Gözyaşı dizilerinde rol almıştır.

Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.