Bizim Hikaye 40. Bölüm Özet ve Fragmanı (27 Eylül Perşembe)


Güncelleme: 20 Eylül 2018 : 16:03
0

Filiz Barış’tan yediği darbenin etkisi daha geçmeden bir darbede küçük kardeşlerinden yer. Filiz zengin hayata alışmış olan küçük kardeşlerini yeniden kazanmak ve onları eve dönmeye ikna etmek için para kazanmak zorundadır. Bizim Hikaye 40. Bölüm Fragmanı ve Özet. 27 Eylül Perşembe detayları.

Barış’tan hayatının darbesini yiyen Filiz, bundan sonra kalbini bütün erkeklere kapatmış, kendini sadece kardeşlerine adamaya karar vermiştir. Fakat çok geçmeden ikinci darbe de Minibollardan gelir.

Zengin hayatına iyice alışmış olan Minibollar eski hayatlarına dönmek istememekte ve ablalarına karşı ilk defa ciddi şekilde cephe almaktadırlar. Küçük kardeşlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Filiz’in artık tek amacı onları geri kazanmaktır.

Bunun içinse para kazanması gerektiğini farkındadır. Bu yolda en büyük destekçileri Çiçek ve Tülay olur ama işler umdukları gibi gitmez ve en kötüsü ise hayat Filiz’i en beklemediği yerde Barış’la sınamaya devam eder.

Bizim Hikaye 40. Bölüm Özeti yayınlandı mı? Bizim Hikaye’de Filiz ve Barış yeniden kavuşacaklar mı? Barış’ın çocuğu gerçekten kendisin mi? Yoksa çocuk hasta mı?

Rahmet ile Deren’in

Bizim Hikaye 40. Bölüm Fragmanı-Güncellenecektir